RUNDA 6: Wojciech Janusz vs. Marcin Łazarz i Mateusz Zieleński vs. Marek Woroncow szykowani na listopad

14 Wrzesień 2016
RUNDA 6: Wojciech Janusz vs. Marcin Łazarz i Mateusz Zieleński vs. Marek Woroncow szykowani na listopad

janusz-lazarz-runda6

Jak udało nam się przed chwilą dowiedzieć, na coroczną galę RUNDA w Białogardzie, szykowane są dwa mocne pojedynki. W najważniejszej walce wieczoru zmierzą się Marcin łazarz kontra Wojciech Janusz, a niżej w karcie Mateusz Zieleński kontra Marek Woroncow.

Dla Marcina Łazarza (8-3), będzie to dopiero drugi pojedynek na własnym terenie, po tym jak dwa lata temu walczył w rodzinnym Białogardzie. We wczesnych latach imał się różnych sportów, by ostatecznie rozpocząć przygodę ze sztukami walki. Z racji obecnego miejsca zamieszkania, Polak toczy boje głównie na Wyspach, gdzie w 2015 wygrał pas BAMMA. W ostatnich dwóch pojedynkach zanotował jednak niespodziewane porażki. Jego rywalem 6-go listopada będzie Wojciech Janusz (4-2), który również potrzebuje drugiego oddechu po porażkach jakie odniósł od listopada zeszłego roku.

W jednym z pojedynków niżej na rozpisce, wystąpi klubowy kolega od „Kulkinio” – Mateusz Zieleński (3-2), który w lipcu doznał drugiej zawodowej porażki i przyjedzie do Białogardu zmotywowany. Jego przeciwnikiem będzie reprezentujący barwy Koszalina Marek Woroncow (3-0), powracający po dwu letniej przerwie od zawodowych startów.

Szósta edycja gali Runda, już piątego listopada w Białogardzie.

Komentarze

 • Billy Boola

  E, jak dla mnie porażka Łazarza z Grishinem była jak najbardziej spodziewana.

 • Don_Mike

  Janusz pomimo porażek to solidny zawodnik, trzeba to traktować jako wpadki, bo „Kulka” jeszcze niejedno zwycięstwo odniesie

  • boohmacher

   Nie traktowalbym jego dwoch ostatnich walk jako wpadki. Zarowno Wojcik jak i Oleksiejczuk sa o klase lepszymi zawodnikami co pokazali w walce.

 • kamerling

  Mam nadzieję, że teraz Kulka wygra.

 • Maks

  A Zieleński doznał 2 zawodowej porażki także lekki błąd

 • Stefan

  Janusz mimo porazek mierzy sie z mega mocnymi rywalami. Szacunek ze nie bierze kelnerow na odbudowe