UFC FN 100: Krzysztof Jotko vs. Thales Leites na gali w Sao Paulo

25 Wrzesień 2016
UFC FN 100: Krzysztof Jotko vs. Thales Leites na gali w Sao Paulo

jotko-walkin-canada-ottawa

Krzysztof Jotko (18-1) w kolejnej walce zmierzy się z byłym pretendentem, Thalesem Leitesem (26-6). Do starcia dojdzie 19 listopada na gali w UFC Fight Night 100. Zwycięstwo w Sao Paulo może otworzyć Polakowi drogę do walki z absolutnym topem jego kategorii wagowej. Informacja została potwierdzona przez kierownictwo UFC.

Krzysztof Jotko wraca do oktagonu po zwycięstwie Tamdanem McCrorym, którego znokautował w niespełna minutę. Cieszy fakt, że zagraniczne obozy treningowe pozytywnie wpływają na rozwój Krzyśka, który z walki na walkę jest coraz mocniejszy. Dla Polaka będzie to trzecia walka w tym roku.

Thales Leites w przeszłości walczył o pas UFC, ale nie sprostał Andersonowi Silvie. Po tej walce przegrał jeszcze z Alessio Sakarą i został zwolniony z kontraktu. Po 4 latach zmagań na mniejszych galach, powrócił do UFC i wygrał 5 kolejnych starć. Zatrzymał go dopiero obecny mistrz UFC – Michael Bisping. Ten rok rozpoczął od porażki z Gegardem Mousasim, a w kwietniu poddał Chrisa Camozziego w trzeciej rundzie duszeniem zza pleców.

Komentarze

 • Bolo78

  Krzysiek to moj idol, nie bedzie lekko ale bedzie dobrze!!!!!!

 • Bolo78

  Krzysiek to moj idol, nie bedzie lekko ale bedzie dobrze!!!!!!

 • Kamil Sosna

  no przeciwnik ma już swoje lata(35) i nie jest tak mobilny w klatce jak 10 lat temu czego nie można powiedzieć o dżotko i tym bardziej ze jego styl to nieustanna ruchliwość i zmiana pozycji do tego te łokcie bite z różnych kątów gdy zbliża się przeciwnik:)

 • kamerling

  NAJLEPSZY ŚREDNI W PL !

 • Boruta

  Prospect vs. Veteran – duża szansa dla JotKO. Tera Krzychu będzie już tylko trudniej! powodzenia.