Bednorz vs. Adrian i Tarabasz vs. Karwowski na Time of Masters: "Siemmce Fight Night"

27 Październik 2016
Bednorz vs. Adrian i Tarabasz vs. Karwowski na Time of Masters: "Siemmce Fight Night"

bednorz-time-of-masters

Listopadowa gala Time of Masters w Siemianowicach Śląskich, wzbogaciła się o dwa ciekawe pojedynki. Wśród nich starcie Jacka Bednorza z Piotrem Adrianem, które będzie drugą walką wieczoru oraz Damian Tarabasz vs. Paweł Karwowski.

Udział Jacka Bednorza (2-3) był już potwierdzony na oficjalnym plakacie, a dzisiaj federacja podała nazwisko jego rywala. Dla reprezentanta Zabrza będzie to już czwarty zawodowy pojedynek w tym roku, który zamyka bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek, z czego jedna tydzień temu przez duszenie trójkątne. Ma to niebagatelne znaczenie, bo po drugiej stronie klatki stanie doświadczony grappler Piotr Adrian (1-1) z Władysławowa, który powraca po dwu i pół letniej przerwie od startów w formule mieszanej.

W drugim zapowiedzianym starciu, Damian Tarabasz (1-0) stoczy swój drugi zawodowy pojedynek i po raz kolejny w ramach gali Time of Masters. W marcu zadebiutował w oktagonie, zdobywając jednogłośne zwycięstwo. Jego oponentem będzie olsztyński Paweł Karwowski (1-0-1), który w ciągu 12 miesięcy stoczył dwie walki, zdobywając zwycięstwo i remis.

Gala Time Of Masters: „Siemce Fight Night”, odbędzie się 19 listopada na Hali Widowiskowej w Siemianowicach Ślaskich, przy ul. Orzeszkowej 1. Kibice zobaczą w sumie 10 zawodowych starć czołowych zawodników ze Ślaska i reszty Polski w formule MMA i K-1. Bilety dostępne na stronie www.kupbilet.pl i w Empikach.

Komentarze