EFN 53: Yasubey Enomoto przegrał jednogłośną decyzją z Vladimirem Mineevem. Jewtuszko potencjalnym rywalem Szwajcara na KSW 37

09 Październik 2016
EFN 53: Yasubey Enomoto przegrał jednogłośną decyzją z Vladimirem Mineevem. Jewtuszko potencjalnym rywalem Szwajcara na KSW 37

yasubey-enomoto-mineev-fight-nights

Znany z efektownych pojedynków Yasubey Enomoto, stoczył wczoraj kolejny pojedynek dla rosyjskiego Eurasia Fight Night, przegrywając jednogłośnym werdyktem z Vladimirem Emeevem. Wkrótce być może powróci do Polski, by zmierzyć się z byłym mistrzem KSW – Maciejem Jewtuszko. Informację zdradził kilka dni temu „Irokez” w rozmowie z Polsat Sport.

W krótkiej rozmowie „Szwajcarski Samuraj” nie potwierdził, jakoby pojedynek został przypieczętowany oficjalnym podpisem i rozważa również inne możliwości na koniec roku. W kwestii wspomnianej walki wieczoru na Fight Nights, Yasubey stwierdził, że nie zgadza się z werdyktem sędziów, pozostawiając fanom ocenę tego pojedynku na podstawie video poniżej.

Za namową promotora, pojedynek odbył się w catchweight 181 funtów, ponieważ niepokonany Emeev walczył swego czasu w wadze ciężkiej i nie zszedłby do dywizji półśredniej, gdzie zazwyczaj walczy Enomoto. Tuż po wygranej, niepokonany Rosjanin dwukrotnie zapowiedział, że chce powtórzyć starcie i tym razem zetnie wagę do 170 funtów.

Komentarze