GSW 7 w Międzychodzie: Jędrzej Maćkowiak vs. Anatoli Ciumac i Piotr Wawrzyniak vs. Sergiu Breb

11 Październik 2016
GSW 7 w Międzychodzie: Jędrzej Maćkowiak vs. Anatoli Ciumac i Piotr Wawrzyniak vs. Sergiu Breb

gsw7-rumunia

W marcu mieliśmy w Bukareszcie nieudany mecz Polska kontra Rumunia, teraz czas na odwrócenie ról na naszej ziemi. W najbliższą sobotę dwie najważniejsze walki gali w Międzychodzie, rozegrają się właśnie w takiej formule.

W najważniejszym starciu tego wieczoru, Jędrzej Maćkowiak (4-1) zmierzy się z bardziej doświadczonym Anatolim Ciumac (7-9-1). Reprezentant CS Amatto Budokan ma całkiem niezły bilans za ostatnie dwa lata, a wśród stoczonych bojów, posiada remis z mistrzem FEN Przemysławem Mysialą. Jest również topowym fighterem wagi ciężkiej w swoim kraju. Ciumac ma 42 lata, ale cały czas prezentuje świetną formę fizyczną.

W drugim pojedynku GSW 7, Piotr Wawrzyniak (6-3) wraca po przegranej, by zmierzyć się z niebezpiecznym Sergiu Breb (8-3). Rumuński zawodnik wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odnosił przed końcem regulaminowego czasu, prezentując przy tym przekrojowe umiejętności. Aktualnie ma trzy zwycięstwa z rzędu.

Komentarze

  • Robi

    Na mało znaną federacje to super walki, i ciekawe zestawienia. Maćkowiak raczej sobie poradzi z wiekowym rumunem, Wawrzyniak bedzie miał cieżko, ale licze na niego ze wygra..

  • Prostreamy

    Transmisja 7 GSW w Międzychodzie będzie na żywo tutaj: https://prostreamy.pl/7-gala-sportow-walki/