Jakub Kowalewicz vs. Teddy Violet w walce wieczoru listopadowej WCA Fight Night 3

23 Październik 2016
Jakub Kowalewicz vs. Teddy Violet w walce wieczoru listopadowej WCA Fight Night 3

kowalewicz-viloet-wca-fight-night3

Jak informuje organizator trzeciej WCA Fight Night, organizowanej w Warszawskim Centrum Atletyki, już 20 listopada czeka nas nie lada atrakcja. W najważniejszym pojedynku wspomnianej gali, wystąpi Jakub Kowalewicz (7-3) a jego przeciwnikiem będzie Teddy Violet (10-3).

Paryżanin to prawdziwy fighter z krwi i kości, który nie kalkuluje rywali. Choć aktualnie wraca po dwóch przegranych, to mierzył się w nich kolejno z niebezpiecznym Michihiro Omigawą w Japonii i Paddy Pimblettem w Anglii. Zdecydowana większość jego zwycięstw nastąpiła przed regulaminowym czasem. W jego narożniku stanie znany w kraju Mickael LeBout.

Dla Jakuba będzie to kolejny występ przed własną publicznością, który ostatnio zakończył się na jego korzyść technicznym nokautem w pierwszej rundzie. Listopadowe wyzwanie będzie drugim pojedynkiem w tym roku kalendarzowym dla byłego zawodnika KSW.

Wcześniej tego samego dnia, w WCA odbędzie się amatorski turniej MMA w 4 kategoriach wagowych: – 66 kg, 70 kg, 77 kg oraz 84 kg. Wszyscy finaliści zawalczą wieczorem na wspomnianej WCA Fight Night 3. Wpisowe do turnieju amatorskiego wynosi 30 zł. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: wcafightteam@gmail.com do 15 listopada.

Komentarze

 • kibic

  byłego zawodnika KSW? Czyli co, Kuba nie ma już kontraktu z KSW?

  • W. Mrozowski

   PO GSW 6 miał walczyć na KSW ale przegrał. Później wygrał u siebie, teraz znowu walczy u siebie a nie w KSW.

 • kibic

  byłego zawodnika KSW? Czyli co, Kuba nie ma już kontraktu z KSW?