Krzysztof Kułak, Przemysław Mysiala i Tomasz Gargula zawalczą na listopadowej Celtic Gladiator w Londynie

14 Październik 2016
Krzysztof Kułak, Przemysław Mysiala i Tomasz Gargula zawalczą na listopadowej Celtic Gladiator w Londynie

kulak-mysiala-celticgadiator

Podczas gdy Krzysztof Kułak (26-15-2) ma już ustaloną datę walki na pierwszej edycji Celtic Gladiator w Polsce, wcześniej częstochowski fighter będzie pełnił wkrótce podwójną służbę w oktagonie CG, bo na gali w Anglii, ustalonej na 4 listopada. Obok niego wystąpi również posiadacza pasa FEN Przemysław Mysiala (19-9-1), a swój debiut MMA zaliczy bokser Tomasz Gargula.

W pierwszej kolejności Kułak pojawi się właśnie w Londynie, co jest nowością ogłoszoną przez federację dosłownie niedawno. Rywal nie jest jeszcze znany. Oznacza to, że Krzysztof będzie wyjątkowo zapracowany, bo 22 dni później ma pojawić się hali T.S. Wisła w Krakowie i to on będzie jednym z magnesów przyciągających lokalnego fana. W obu przypadkach nie wiemy kto stanie po drugiej stronie oktagonu.

Od czasu zdobycia pasa mistrzowskiego FEN w maju tego roku, Mysiala czekał na datę obrony, ale najpierw przyjdzie mu zmierzyć się w swojej drugiej ojczyźnie na Wyspach, gdzie obecnie żyje i trenuje. W Londynie, swój debiut MMA zaliczy wspomniany bokser Tomasz Gargula, który ma za sobą burzliwy okres, gdzie był na bakier z prawem. W swoim bazowym sporcie ma rekord 18 zwycięstw, trzech porażek i 1 remis.

Komentarze

  • Bolo78

    Krzysiek daj juz spokoj ,jestes legenda polskiego MMA a tu walka z nieznanym przeciwnikiem na pare tygodni przed!!!! I jeszcze kurwa Gargula marny bokser po odsiadce szkoda patrzec …kto przyjdzie to ogladac moze powinni go zestawic z Cyganem „alfonsem”Kosteckim. Zenada …