KSW 37: Marcin Różalski pomoże Popkowi w przygotowaniach do walki z Mariuszem Pudzianowskim

12 Październik 2016
KSW 37: Marcin Różalski pomoże Popkowi w przygotowaniach do walki z Mariuszem Pudzianowskim

popek-rak-rozalski-marcin-ksw37

Na stronie facebookowej Marcina Różalskiego, pojawił się zaskakujący wpis o połączeniu sił z popularnym raperem Pawłem Rakiem, który w grudniu zawalczy na KSW 37 z Mariuszem Pudzianowskim.

Tak,tak,tak, to Popek Rak. Miło mi poinformować, że będziemy trenowali razem z Pawłem w Różalandii do Jego walki na KSW 37. Jest to dla mnie wyzwanie jako dla trenera i mega przygoda poznać osobiście Pawła to raz, a po drugie Człowieka, który tak jak i ja jest cały pomalowany. Ciekawe jak będziemy wyglądać jak się poskręcamy w parterze? Nawet Picasso by czegoś takiego nie wymyślił. Zaangażowanie Pawła, moja praca, oraz pomoc mojej drużyny, mam nadzieje, że przyniesie fajne efekty, a wręcz jestem tego pewien i co niektórzy na pewno się zdziwią. Rampampampam. Moc z Nami, Moc i Siła.

Duszenie gilotynowe po raz drugi?

Komentarze

 • Primo

  hm

 • adGUNS

  Faktycznie brzydkie kaczątka 😉 Powodzenia chłopaki! Życzę dobrych treningów i walki!

 • vamos

  za trenerke Popka zarobi wiecej niż za całą swoja kariere

 • Robi

  Pasują do siebie

 • Zawodnik32

  Mariusz będzie obalał. Może jakieś poddania trenują. Gilotyna ze strony Różala już była, więc Popek może jakąś kimurę wyciągnie.

 • boohmacher

  Tyle sie ostatnio mowi o treningach Popka, ze niedlugo chyba zaczne wierzyc ze ma jakies tam szanse zagrozic Pudzianowi.