KSW 37: Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov na gali w Krakowie

28 Październik 2016
KSW 37: Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov na gali w Krakowie

wojcik-djambazov-ksw37-grafika

Karawana KSW 37 jedzie dalej, a do rozpiski w krakowskiej Tauron Arenie, oficjalnie dołączyli sprawdzony w boju Marcin Wójcik (9-4) kontra nowy nabytek federacji, Bułgar Atanas Djambazov (23-4).

Obaj zawodnicy mogą popisać się imponującym ciągiem zwycięstw, ale doświadczenie i ilość skończeń rywali w pierwszej rundzie przez Djambazova, robi wrażenie. Bułgar aż 21 razy zatrzymał swoich przeciwników w pierwszej odsłonie, a ostatnio innego Polaka Łukasza Klingera. Do tej pory głównie startował u siebie, ale miał również krótkie epizody z Bellatorem i M-1.

Jedna z niewielu rzeczy, które na pierwszy rzut oka są dobrym znakiem dla Wójcika to fakt, że Bułgar przegrywał praktycznie wszystko, gdy przyszło mu walczyć za granicą. Aktualnie Marcin ma za sobą siedem zwycięstw z rzędu i dwie wygrane w federacji KSW. Zwycięstwo z tak doświadczonym zawodnikiem, powinno go pchnąć znacznie bliżej najwyższych laurów.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Po rekordzie rywala Marcina spodziewałem się ostrej wojny, ale patrząc na to jakich rywali miał Djambazov to może być jednostronny pojedynek (KO).