Nick Diaz: "Conor nigdy nie będzie najlepszy." (+video)

13 Październik 2016
Nick Diaz: "Conor nigdy nie będzie najlepszy." (+video)


Nick Diaz w swoim stylu jest gdzieś na drodze, by wrócić do oktagonu UFC, ale w międzyczasie nie marnował swojego talentu. W jednym z video z jego udziałem, popularny zawodnik przeanalizował dotychczasową karierę Conora Mcgregora i pozbawił złudzeń tych, którzy czczą Irlandczyka ponad wszystko.

On nie jest wspaniały. Na papierze, po prostu nie jest. Kim są zawodnicy z dywizji 145 funtów, których pokonał? Nikt dobry w mojej opinii. To po prostu dużo ogłoszeń i reklamy. Ile czarnych pasów poddał? Gdy mówił całe to g*wno na temat walki z Floydem Mayweatherem, przecież… przegrałeś z dwoma gośćmi, którzy nie są na dobrym poziomie.
To mi podpowiada, że on nigdy nie będzie najlepszy, nigdy nie będziesz najlepszy. Przegrałeś z dwoma świnkami morskimi. Ja nigdy nie przegram z kimś, kto przegrał z pier*olonymi, małymi, irlandzkimi świnkami morskimi. To jest fakt, to jest na papierze. Widać to na sali treningowej po wysiłku jaki w to wkłada. On nie współpracuje z nikim dobrym, z żadnym czarnym pasem. Nie ma żadnego porządnego trenera.


Nie można się oczywiście zgodzić ze wszystkimi argumentami Nicka, bo wspomniane porażki były w 2008 i 2010, a więc sporo czasu na usprawnienia, które Irlandczyk zresztą wprowadził w życie. W kwestii trenera, Conor zatrudnił wychowanka Marcelo Garcia – Dillona Danisa. Bardziej kole raczej płaszcz ochronny, jaki roztoczyła nad McGregorem federacja UFC, prowadząc go za rękę na sam szczyt. Zresztą nadal to robi, wpędzając we frustrację pozostałych zawodników wagi piórkowej.

Komentarze

  • viser

    Co racja to racja, podobna sytuacja jak z Mrozowskim