Plakat i wstępna rozpiska gali RUNDA 6 w Białogardzie

15 Październik 2016
Plakat i wstępna rozpiska gali RUNDA 6 w Białogardzie

runda6-plakat

To już pięć lat istnienia białogardzkiej federacji, która cyklicznie raczy lokalnych fanów ciekawymi pojedynkami. Poniżej mała relacja z konferencji prasowej przed RUNDA 6, gdzie podano pierwsze nazwiska z karty walk. Galę zaplanowano na 5 listopada, tradycyjnie w hali sportowo-widowiskowej Liceum Ogólnokształcącego w Białogardzie.

Po raz pierwszy w historii federacji, zobaczymy pojedynek bokserski, w którym zawalczą reprezentant miasta gospodarzy Bartosz Kuchcicki kontra Patryk Białek z West Coast Team Świnoujście. Druga walka bokserska to starcie Jakuba Kucharskiego przeciwko Bartoszowi Skórce z West Coast Team Świnoujście.

W drugim etapie zobaczymy formułę amatorskiego MMA: Marcin Czyżowski (Gold Team Polska) vs. Bartosz Łukaszewicz (Piranha Gdynia Grappling Team). Kolejny pojedynek amatorski odbędzie się pomiędzy Mateuszem Antosiewiczem z Białogardu a Dawidem Wylegałą w barwach K.O. Zak Gorzów Wielkopolski.

W walkach zawodowych zmierzą się Sebastian Przybysz (1-0) z teamu Mighty Bulls Gdynia, z Piotrem Kamińskim (1-0) z Valiant Gold Team Drawsko Pomorskie. Kolejny pojedynek karty głównej to występ lokalnego Mateusza Symoczki (2:0) z ekipy Ronin Gold Team Koszalin. Kolejna walka zawodowa to pojedynek Marka Woroncowa (3-0) z Białogardu, z pochodzącym ze Szczecina Mateuszem Zieleńskim (3-2) z Berserkers Team Szczecin.

W walce wieczoru zobaczymy ogłaszanego na łamach naszego portalu byłego mistrza brytyjskiej BAMMA Marcina Łazarza (8-3) z Titan Team Fighter London, który zmierzy się z Wojciechem Januszem (4-2) z Berserkers Team Szczecin.

Bilety na galę już wkrótce wkrótce będą dostępne w przedsprzedaży w cenie: 33 zł normalny/45 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 40 zł normalny/55 zł VIP. Kupić je będzie można w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Moniuszki 49 w godz. 7:00-23:00 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w godz. 8:00-16:00.

Komentarze