Różal przyjął 30 sekund uderzeń od Wojewódzkiego, w zamian za 100 tysięcy złotych na fundacje dla zwierząt (+video)

19 Październik 2016
Różal przyjął 30 sekund uderzeń od Wojewódzkiego, w zamian za 100 tysięcy złotych na fundacje dla zwierząt (+video)

rozalski-wojewodzki-30sekund-bicia

We wczorajszym programie u Kuby Wojewódzkiego, Marcin Różalski zaproponował prowadzącemu nietypowy zakład. W zamian za 100 tysięcy złotych przekazanych dla fundacji pomagającej zwierzętom, pozwoli się uderzać przez pełne 30 sekund i nie odda.

W tej chwili na kamerach, jeżeli dasz mi 100 tysięcy złotych na fundację, daje ci 30 sekund bicia, kopania i skakania po mnie.Przy wszystkich. Mogę się pociąć i krwią podpisać. Stoję i przyjmuję.

Wojewódzki propozycję przyjął a efekty naoczne zakładu możecie sprawdzić TUTAJ i TUTAJ. Teraz pozostaje czekać, aż Kuba słowa dotrzyma.

Tymczasem, zainspirowany programem Borys Mańkowski, napisał na fan page’u:

Właśnie obejrzałem filmik, w którym Kuba Wojewódzki przybija się Różalowi na 100 tysięcy zł., które wpłaci na pieski… Zainspirowało mnie to i właśnie wpadłem na pewien pomysł. Z racji tego, że zbliża się gala KSW 37, a sam zawsze mam reklamę w formie tatuażu z henny na plecach, postanowiłem 50% gaży, którą otrzymam od danej firmy, przekazać na cele charytatywne. Jaka to będzie firma? Nie wiadomo.
Zasady są proste… i egoistyczne, ale w tym przypadku w dobrym celu… Jak to każda licytacja wygląda „Kto da więcej” i trwa ona powiedzmy przez miesiąc, czyli do 18 listopada! Czas – Start! Zgłoszenia proszę wysyłać na: borysmankowskimarketing@gmail.com

Komentarze

  • Don_Mike

    Można myśleć co się chce o Różalu, ale to zajebisty gość. Nie miałem jeszcze okazji go spotkać, ale może się kiedyś uda

  • flow

    i jak tu nie kochać tego gościa!

  • flow

    i jak tu nie kochać tego gościa!