Spartan Fight 5: Azamat Mustafaev za Dawida Gralkę w pojedynku z Jakubem Wikłaczem. Poszukiwany rywal dla Denisa Górniaka

05 Październik 2016
0
Spartan Fight 5: Azamat Mustafaev za Dawida Gralkę w pojedynku z Jakubem Wikłaczem. Poszukiwany rywal dla Denisa Górniaka

gralka-cutman

Organizacja Spartan Fight poinformowała, że niestety nie dojdzie do arcy ciekawego pojedynku Dawid Gralki (4-1) z Jakubem Wikłaczem (3-0-1) podczas sobotnie gali, która odbędzie się w Krakowie. Powodem takiego stanu rzeczy jest choroba zawodnika z Łodzi, która uniemożliwiła mu pełne przygotowanie do walki. W jego miejsce został desygnowany Azamat Mustafaev (7-6).

Poniżej przedstawiamy stanowisko włodarzy Spartan Fight:

Dawid Gralka zgłosił, iż od kilku dni zmaga się z chorobą i nie jest w stanie walczyć z Jakubem Wikłaczem. Bardzo nas zasmuciła ta wiadomość, gdyż to starcie mogło być bardzo interesujące. Jednakże udało nam się znaleźć godne zastępstwo w osobie Azamata Mustafaeva. Azamat na co dzień trenuje w klubie Pięściarz Warszawa. Czeczen ma na swoim koncie 13 zawodowych walk, z których wygrał 7. Walczy ze zmiennym szczęściem, ale ma zdecydowanie większe doświadczenie od Wikłacza. Jednocześnie z przykrością informujemy, że z walki wycofał się także Dimitryi Mikutsa, który nie otrzymał wizy. Mamy nadzieje, że uda nam się szybko znaleźć nowego rywala dla Denisa Górniaka.

Kontuzje, choroby czy problemy wizowe, są już na stałe wpisane w krajobraz gal MMA. Piąta gala Spartan Fight zdecydowanie jednak wpisuje się w ranking najbardziej skomplikowanych eventów w historii polskiego MMA. Od zmiany miejsca organizacji, po szereg zmian w rozpisce, a wszystko akurat w momencie, gdy federacja przejdzie ważny test na nowej platformie telewizyjnej nSport+.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o