TFL 10: Wrzaszcz vs. Kujawiak, Poniedziałek vs. Bartosik, Judin vs. Stańkowska i Siwiec vs. Skwarek na karcie walk

18 Październik 2016
TFL 10: Wrzaszcz vs. Kujawiak, Poniedziałek vs. Bartosik, Judin vs. Stańkowska i Siwiec vs. Skwarek na karcie walk

wrzaszcz-kujawiak-tfl10-grafika

Karta jubileuszowej Thunderstrike Fight League 10, wzbogaciła się w ostatnich dniach o cztery nowe pojedynki. Od niedawna można również oficjalnie nabyć już bilety na listopadową imprezę w Lublinie.

Zaczynając od najnowszego, czyli reprezentant gospodarzy Marek Wrzaszcz (1-0) vs. Sebastian Kujawiak (2-5) z Shark Top Team Łódź, który będzie szukał w Lublinie odkupienia po trzech porażkach z rzędu. Na jego korzyść przemawiać będzie doświadczenie, bo jego przyszły rywal walczył i zwyciężył tylko raz.

poniedzialek-bartosik-tfl10-grafika

Kolejnym dodatkiem do karty jest Marcin Bartosik (4-3) z pobliskiej Włodawy, który na pewno przywiezie ze sobą swoich fanów, kontra utalentowany Piotr Poniedziałek (1-1), który nie miał ostatnio okazji udowodnić swoich umiejętności z powodu pechowej kontuzji kolana w maju zeszłego roku. Obaj fighterzy wracają po przegranych i gotowi powrócić na ścieżkę zwycięstw.

judin-stankowska-tfl10-grafika

Kolejna para to płeć piękna Barbara Judin vs. Adrianna Stańkowska, które zmierzą się w formule amatorskiej pod banderą AFC. Judin będzie pełniła w tej walce honory przed własną publicznością, bo reprezentuje długoletni K-1 Fighting Center w Lublinie. Stańkowska przyjedzie z pobliskiego Chełma.

skwarek-siwiec-grafika-tfl10

Ostatnim dodatkiem do karty jest Łukasz Siwiec (1-0) z Radomia, w pojedynku z debiutującym na zawodowym ringu Mariuszem Skwarkiem (0-0) z Białej Podlaskiej. Siwiec walczył na poprzedniej edycji, gdzie zadebiutował od mocnego zwycięstwa przed czasem.

Bilety na dziesiątą Thunderstrike Fight League dostępne w cenach od 30 zł w wybranych punktach sprzedaży:

bilety-tfl10

Komentarze