Time of Masters: Piotr Danelski vs. Marcin Kłopotowski na gali w Siemianowicach Śląskich

24 Październik 2016
0
Time of Masters: Piotr Danelski vs. Marcin Kłopotowski na gali w Siemianowicach Śląskich

danelski-klopotowski-time-of-masters

Całkiem ciekawa inicjatywa wyrosła tuż za rogiem od siedziby MMAnews, bo w Siemianowicach Śląskich, gdzie już 19 listopada zawalczą utalentowany Piotr Danelski z Olsztyna kontra Marcin Kłopotowski z Gliwic. Oprócz nich jest również kilka innych, wartych uwagi zestawień.

Dla Danelskiego (3-1) będzie to pierwszy pojedynek w tym roku kalendarzowym, po tym jak w kwietniu pauzował z powodu kontuzji przed ustalonym starciem z Rafałem Błachutą. W swoim ostatnim wystąpieniu, musiał skapitulować przed Michałem Wienckiem, tym razem z powodu kontuzji powstałej w trakcie pojedynku. Po drugiej stronie oktagonu w Siemianowicach, stanie Kłopotowski (3-3), który również nie walczył w 2016 i wraca po przegranej przez TKO z Tomaszem Jakubcem. Pojedynek zakontraktowano w kategorii 77 kg.

W jednym z kolejnych walk, zobaczymy klubowego kolegę Piotra – Girikhana Khamurzaeva, który swój jedyny dotychczasowy pojedynek nie może zaliczyć do udanych. 19 listopada zmierzy się z zawodnikiem z Adrianem Kępą z Zabrza, który nie zwyciężył żadnego z dwóch pojedynków i przyjedzie do Siemianowic gotowy odebrać pierwszą wygraną. Starcie w dywizji 66 kg.

Ostatnim z dotychczasowych pojedynków MMA, będzie debiutujący Paweł Hoły z Gladiator Zakopane, kontra Dawid Matyszczak z Częstochowy. Jest to kolejna walka w wadze 66 kilogramów.

Gala Time of Masters: „Siemmce Fight Night”, już 19 listopada w hali widowiskowej w Siemianowicach Śląskich.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o