Antonio "Bigfoot" Silva zmierzy się z Ivanem Shtyrkovem na listopadowej gali w Rosji

26 Październik 2016
Antonio "Bigfoot" Silva zmierzy się z Ivanem Shtyrkovem na listopadowej gali w Rosji

antonio-silva-kontrakt-rosja

Antonio „Bigfoot” Silva (19-10-1) w ekspresowym tempie znalazł nowego pracodawcę, po tym jak UFC zerwało z nim kontrakt. Już 18 listopada Brazylijczyk zmierzy się z niepokonanym Ivanem Shtyrkovem (4-0) na gali w Rosji. Największym osiągnięciem w sportowej karierze jego rywala, było dotychczas zwycięstwo nad Jeffem Monsonem.

Antonio Silva nie ma ostatnio dobrej passy, bo przegrał sześć z ostatnich ośmiu pojedynków, dlatego po ostatnim samemu poprosił o zwolnienie z umowy. Zawodnik klubu American Top Team miał kilka jasnych punktów w swojej karierze, bo pokonał takich zawodników jak Fedor Emelianenko, Alistair Overeem, czy Travis Browne. Teraz będzie miał szansę odbudować rekord poza USA i najwyraźniej jest pełen oczekiwań przed nowym rozdziałem:

Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącą walką z Shtykovem. mam wielu fanów w Japonii, Brazylii i USA, a teraz zapewnię sobie niesamowitych fanów w Rosji.

Jego kolejny przeciwnik dotychczas nie przegrał żadnego pojedynku, a wszystkich dotychczasowych rywali kończył w pierwszej rundzie.

Komentarze