UFC 204: Łukasz Sajewski wskoczy do walki z Marciem Diakiese na ostatnią chwilę

01 Październik 2016
UFC 204: Łukasz Sajewski wskoczy do walki z Marciem Diakiese na ostatnią chwilę

Łukasz_Sajewski_waga

Łukasz Sajewski otrzyma (red. ostatnią?) szansę od federacji UFC szybciej niż się spodziewał. Wg portalu www.tapology.com, Polak wskoczy za kontuzjowanego Rezę Madadiego na tydzień przed terminem gali w Manchesterze. Jego kolejnym rywalem będzie były mistrz BAMMA Marc Diakiese (9-0).

W przypadku Rezy to już drugi pojedynek z rzędu, na którym nie zawalczy. Sytuacja Łukasza jest podobna, bo po drodze również odwołano dwie z jego walk, a dodatkowo wraca po dwóch porażkach z rzędu. Starcie z niepokonanym mistrzem BAMMA, będzie dla Polaka nie lada testem, którego wynik na pewno zadecyduje o dalszych losach jego kariery. Diakiese do tej pory jeszcze nie przegrał, a walka z Łukaszem będzie jego debiutem u nowego pracodawcy.

Gala UFC 204 już 8 października w Manchesterze. Tym samym mamy tam trzeciego reprezentanta kraju, obok Daniela Omielańczuka i Damiana Stasiaka.

Komentarze

 • vamos

  jak przegra to na bank go już zwolnią ale jak wygra to kto wie bo przeciwnik jest solidny. Saju musiałby to wygrać w dobrym stylu żeby chcieli mu przedłużyć kontrakt ale bedzie cieżko, nie dość że 2 przegrane to do tego styl walki nie porywał

 • g_spline

  Ale jaja! Fajna szansa! Powodzenia!

 • g_spline

  Jaki tam ‚Daniel’ Stasiak, panie Redaktorze ;-)?

 • Eksporter Zła

  no cóż… zawsze może próbować sił jako „weteran UFC” w KSW…