Waldemar Kasta typuje KSW 36 i Popek vs. Pudzian (+video)

01 Październik 2016
Waldemar Kasta typuje KSW 36 i Popek vs. Pudzian (+video)

kasta-ksw36

Waldemar Kasta w tradycyjnym przeglądzie karty walk KSW 36, gdzie podaje swoje mniej lub bardziej zbliżone typowania wyników. Z racji tego samego muzycznego „back groundu” muzycznego, poruszyliśmy również pojedynek rapera Popka w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Waldka zawsze fajnie posłuchać. Ale co do upokorzenia Klebera się nie zgodzę. Koike był w tamtej walce zaskoczony przemianą Artura w kilkanaście godzin. Po prostu czuł się oszukany z wagą przez Kornika i to nie było fair ze strony Sowińskiego. Może podłamał się psychicznie i to była jedna z przyczyn porażki.
    Pozdrawiam Wall-E.

  • Viser

    Najlepszy możliwy Announcer dla KSW, za każdym razem gdy słyszę jego głos na hali mam ciary i dzisiaj już nie mogę się tego doczekać ! 😀
    Co do walki Pudziana z popkiem to się zgadzam – jeśli popek nie trafi w pierwszej rundzie jakimś farciarskim strzałem to Mariusz po prostu to wygra i raczej nie przez decyzję, bardziej stawiam przez ciosy w parterze bo popek będzie już tak zmęczony od drugiej rundy, że po prostu odklepie byle co.