ACB 49: Damian Szmigielski znokautował Evgeniy'ego Lazukova. Joilton Santos przegrał przez decyzję

26 Listopad 2016
0

szmigielski
Damian Szmigielski (8-1) zaliczył kolejny udany wystep dla organizacji Absolute Championship Berkut. Polak znokautował w pierwszej rundzie Evgeniy’ego Lazukova (10-3).

Szmigielski rozpoczął pojedynek, wywierając presję na rywalu. Zepchnięty na siatkę Lazukov starał się kontrować nacierającego do przodu zawodnika z Łodzi, jednak to akcje Polaka były nieco skuteczniejsze.

W połowie pierwszej odsłony Szmigielski trafił dobrym prawym, po którym Lazukov padł na deski. Polak rzucił się na rywala, by go dobić, ale sędzia przerwał już pojedynek. Lazukov starał się jeszcze wyciągnąć balachę Szmigielskiemu, jednak było już po wszystkim.

Dwie walki wcześniej znany Polakom z występu w organizacji FEN i pokonaniu Romana Szymańskiego – Joilton Santos przegrał na punkty z Sharafem Davlatmurodovem. Warto jednak dodać, że Brazylijczyk wziął tę walkę w zastępstwie i bił się w wyższej niż zwykle kategorii – półśredniej.