Andrzej Grzebyk vs Florian Harringer na krakowskiej edycji Celtic Gladiator

15 Listopad 2016
2

harringer-grzebyk-celtic-gladiator-grafika

Nie lada pojedynek szykuje się na listopadowej Celtic Gladiator w Krakowie, a mianowicie starcie Andrzeja Grzebyka (9-3) z Florianem Harringerem (3-3). Walka nie została jeszcze potwierdzona niebawem, ale na pewno stanie się to już wkrótce, bowiem gala już 26 listopada.

Na pierwszy rzut oka, doświadczenie zawodnika z Tarnowa wydaje się zdecydowanym atutem tego pojedynku, choć jego rywal z Austrii, nie daje łatwo za wygraną. Do tej pory Florian dzierży ma rekord trzech zwycięstw i trzech przegranych, ale za każdym razem kończył swoich oponentów przed regulaminowym czasem. W krótkiej rozmowie z MMAnews, Harringer zapowiedział:

Andrzej to silny i bardzo dobry fighter. Uważam, że to będzie bardzo ciężki pojedynek.