Bennett vs. Kimura i Kawajiri vs. Kron Gracie potwierdzeni na noworocznej gali Rizin FF

01 Listopad 2016
2
Bennett vs. Kimura i Kawajiri vs. Kron Gracie potwierdzeni na noworocznej gali Rizin FF

bennet-krazy-horse-walkin

Dwa zaskakujące pojedynki w wadze piórkowej, dołączyły do karty walk noworocznej gali Rizin FF. To znany wszystkim jako „Krazy Horse” a obecnie jako „Felony” (ang. ścigany) Charles Bennett, który ponownie zmierzy się z Minoru Kimurą. Druga niespodzianka, to starcie Tatusaya Kawajiri kontra Kron Gracie.

Dla Bennetta (30-30-2) będzie to szósty pojedynek w tym roku i jednocześnie szybki powrót do Japonii, gdzie pod koniec września znokautował Kimurę (0-1) w zaledwie siedem sekund, gdzie był to zawodowy debiut Brazylijczyka. Jakim cudem dojdzie do tak szybko do rewanżu i jak w ogóle zestawiono fighterów o tak różnym doświadczeniu? Powody tkwią gdzieś w specyfice japońskiej kultury i tylko organizatorzy znają ich prawdziwe przesłanki.

Drugi nie mniej dziwny „match-up” to znowu niezwykle doświadczony Kawajiri (35-10-2), który na niedawnej konferencji prasowej ogłosił koniec kontraktu z UFC i szybki transfer do Rizin FF. Korzystając z okazji, publicznie poprosił włodarzy o zestawienie go z początkującym w MMA Kronem Gracie (3-0), używając przy tym zwrotu, że „nie chce łatwych walk”. Jak więc nazwać walkę, gdzie zawodnicy mijają się o lata świetlne doświadczenia?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
MMAKO Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MMAKO
Gość
MMAKO
Offline

Wygrał nie ten co powinien to zorganizowali rewanż, żenada.

MMAKO
Gość
MMAKO
Offline

Wygrał nie ten co powinien to zorganizowali rewanż, żenada.