Euro FC 2: Maciej Różański powraca w walce ze Stevenem Cnudde na gali w Pradze

16 Listopad 2016
0
Euro FC 2: Maciej Różański powraca w walce ze Stevenem Cnudde na gali w Pradze

rozanski-cnudde-eurofc2

Bardzo interesujący pojedynek pojawił się w rozpisce drugiej Euro FC, która 11 lutego rozegra się w czeskiej Pradze. To powracający po poważnej kontuzji Maciej Różański (8-1), który w grudniu 2015 zaznał pierwszej zawodowej porażki. Jego rywalem będzie niepokonany Steven Cnuddle (7-0).

Belgijski zawodnik miał walczyć na pierwszym Euro FC z którym podpisał kontrakt na kilka walk, podobnie zresztą jak uczynił to fighter ze Szczecina. Cnudde jest bardzo solidnym zawodnikiem i do tej pory nie przegrał, za to wszystkie wygrane zaliczył przed czasem, wykazując się przy tym bardzo przekrojowymi umiejętnościami.

Jego atutem jest również siła fizyczna, co widać na pierwszy rzut oka. Steven jest również posiadaczem czarnego pasa judo, w którym zwyciężył kilka liczących się międzynarodowych imprez. W krótkim komunikacie zapowiedział:

Czekam na swój debiut w Euro FC i teraz nadszedł dla mnie właściwy czas. Na tych, którzy cierpliwie czekają, czeka nagroda. Obiecuję fanom Euro FC, że warto było poczekać.
Różański jest twardy i niebezpieczny, a ja podpisałem kontrakt z Euro FC, żeby mierzyć się z najlepszymi w Europie. Tak jak ja ma wysoką skuteczność skończeń i dlatego nie widze opcji, żeby nasza walka zakończyła się decyzją.

Dla Różańskiego będzie to pierwszy pojedynek po 15 miesiącach od walki we Włoszech, gdzie uległ przed mocniejszym Jackiem Hermanssonem. W międzyczasie pauzował z powodu kontuzji kolana (red. o ile pamięć nie myli), a do Pragi przyjedzie z silnym postanowieniem poprawy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o