GMC 9: Paweł Żelazowski przegrał z Kerimem Engizkiem

20 listopad 2016
0
GMC 9: Paweł Żelazowski przegrał z Kerimem Engizkiem

Foto: GMC

Foto: GMC


Paweł Żelazowski (9-2) nie będzie dobrze wspominał wyprawy do Niemiec. Polak przegrał na gali GMC 9 z Kerimem Engizkiem (11-6) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Żelazowski rozpoczął bardzo dobrze. Trzymał środek klatki, spychał rywala do defensywy i starał się pod siatką – mocnymi ciosami – upolować reprezentanta Niemiec. W pewnym momencie rywal Polaka był nawet lekko naruszony. Engizek przetrwał jednak trudne momenty, a walka stała się bardziej wyrównana. Później walka toczyła się w klinczu i to Kerim Engizek wciskał Żelazowskiego w siatkę. Pod koniec rundy obaj byli już zmęczeni.

W drugiej rundzie reprezentant Dzikiego Wschodu częściej odnosił się do kopnięć, jednak sam został trafiony dobrym front kickiem, który wyraźnie odczuł.

Trzecia runda już należała do Engizka, który zachował więcej sił. Polak próbował odpowiadać, ale nie na wiele to się zdało. Kerim bronił też wszelkie próby sprowadzenia walki do parteru. W połowie 3 rundy Niemiec ponownie trafił dobrym front kickiem, a chwilę później zasypał Żelazowskiego ciosami przy siatce, które zakończyły pojedynek.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x