Kowalkiewicz i Jędrzejczyk zgodne w kwestii UFC 205: To będzie historyczny pojedynek!

03 Listopad 2016
0
Kowalkiewicz i Jędrzejczyk zgodne w kwestii UFC 205: To będzie historyczny pojedynek!


Niedawna telekonferencja UFC 205, ujawniła kilka kwiatków i choć obie zawodniczki dzieli wiele, to Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz pozostają zgodne w jednej kwestii.

Ta walka w Polsce to wielkie wydarzenie. Dwie Polki zmierzą się na największej gali na świecie i to jest coś dzięki czemu ludzie są niezwykle szczęśliwi.

… skomentowała pretendent z Łodzi i podobnie, acz nieco bardziej wylewnie dopowiedziała posiadaczka pasa:

Myślę, że to będzie historyczny pojedynek dla polskiego MMA. Taka walka prawdopodobnie nie wydarzy się przynajmniej przez kilka kolejnych lat. MMA jest bardzo duże i popularne w Polsce. Ludzie chcieli, żeby to wydarzyło się u nas w kraju, ale ja i Karolina przejmujemy Madison Square garden w Nowym Jorku. Koniec końców, fani są szczęśliwi a wszystkie media mówią o tym przez cały czas. Walka będzie dobra nas nas i dla wszystkich fanów. Karolina na pewno będzie zupełnie inną zawodniczką niż cztery lata temu. Do tego nie ma nic do stracenia, a ja chcę po raz czwarty obronić pas. Dlatego muszę dać dobry występ i wszystko będzie w porządku.

W momencie gdy na to samo pytanie miała odpowiedzieć Karolina, problemy z łącznością wyeliminowały ją z telekonferencji. W tym momencie mistrzyni zaproponowała, że z chęcią odpowie za jej rywalkę:

Jestem bardzo szczęśliwa, ale Joanna jest najlepsza.

Gdy w jednej z kwestii pojawił się temat podziału pomiędzy fanami w Polsce i potencjalnej przewagi po jednej ze stron, Joanna skomentowała:

Tak (większość fanów jest po mojej stronie), ale tak jak powiedziałam, próbuję koncentrować się na sobie. Ludzie uwielbiają żyć życiem innych, ale nie mogę im na to pozwolić. Mam swoje życie, swoją karierę i to ja odpowiadam za swoje wybory oraz decyzje.

Wg niedawnego głosowania wśród fanów UFC, ci w przeważającej mierze wskazali JJ na zwyciężczynię listopadowego starcia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o