KSW 37: Łukasz Rajewski zawalczy z Filipem Wolańskim na gali w Krakowie

07 Listopad 2016
0
KSW 37: Łukasz Rajewski zawalczy z Filipem Wolańskim na gali w Krakowie

rajewski-noc6

Łukasz „Raju” Rajewski (6-2) zmierzy się z Filipem Wolańskim (9-2) na gali KSW 37, która 3-go grudnia odbędzie się w Tauron Arenie. Dla zawodnika Ankos MMA będzie to powrót do KSW po ponad rocznej przerwie. Przez ten czas, „Raju” zanotował cztery zwycięstwa oraz jeden pojedynek, który został rozegrany jako nierozstrzygnięty.

Łukasz Rajewski stoczył dla KSW dotychczas dwie walki. Niestety żadne z nich nie potoczyło się po myśli trenera stójki w Ankos MMA. Na KSW 30 przegrał z Jakubem Kowalewiczem, a w kolejnej walce przegrał z Łukaszem Chlewickim – trenerem jego najbliższego rywala w Grapplingu Kraków. Łukasz odbudował w międzyczasie swój rekord notując cztery zwycięstwa z rzędu. W ostatnim występie zmierzył się z Rasulem Yakhyaevem na gali ACB. Po przypadkowym palcu w oko, sędziowie zdecydowali na uznaniu pojedynku jako No Contest.

Filip Wolański pomimo porażki w debiutanckim boju na galach KSW zaprezentował się z dobrej strony, dając solidny pojedynek z byłym zawodnikiem UFC – Marcinem Wrzoskiem. Mimo przegranej, efektywne walki to cały czas jego domena i prawdopodobnie nie inaczej będzie na początku grudnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o