KSW 37: Marcin Łazarz nowym rywalem Marcina Wójcika na gali w Krakowie

18 Listopad 2016
0
KSW 37: Marcin Łazarz nowym rywalem Marcina Wójcika na gali w Krakowie

marcin-lazarz-ksw37

W związku ze złamaniem nogi, którego doznał Atanas Djambazov, w miejsce został desygnowany były mistrz BAMMA – Marcin Łazarz (9-3) i teraz to on zmierzy się z Marcinem Wójcikiem (9-4) na KSW 37. Do starcia dojdzie 3-go grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Biorąc pod uwagę obecny i poprzedni rok, Łazarz zawalczył czterokrotnie, kończąc bilansem dwóch zwycięstw i tyle samo porażek. W listopadzie ubiegłego roku stracił pas, kiedy został poddany przez Paula Craiga. W kwietniu tego roku doznał kolejnej porażki, tym razem na gali WFCA 17 – Grand Prix Akhmat, gdzie został wypunktowany przez Maxima Grishina. W ostatnim pojedynku w rodzinnym Białogardzie, pokonał Wojciecha Janusza przez jednogłośną decyzję i w wywiadzie dla naszego portalu tuż po walce, wysłał jasny komunikat w stronę federacji KSW

Tymczasem Marcin Wójcik z powodzeniem kontynuuje passę siedmiu zwycięstw z rzędu. Po dobrych występach na galach PLMMA oraz FEN, zawitał do największej polskiej organizacji. Na KSW 34 zatrzymał Tomasza Kondraciuka w drugiej odsłonie. Później zwyciężył z Michałem Fijałką jednogłośną decyzją. Panowie spotkają się ze sobą w okrągłej klatce już 3 grudnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o