Mamed Khalidov vs. Luke Barnatt na ACB 49 w Manchesterze

25 Listopad 2016
0
Mamed Khalidov vs. Luke Barnatt na ACB 49 w Manchesterze

acb49-khalidov

Wiemy już z kim zawalczy po powrocie Mamed Khalidov (32-4-2). Jak podała organizacja Absolute Championship Berkut, na gali w Manchesterze polsko czeczeński fighter skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC Lukiem Barnattem (11-3).
Mierzący blisko dwa metry Anglik w największej organizacji na świecie wygrał pierwsze trzy walki. Potem już było gorzej. Barnatt przegrał kolejne trzy razy, z czego dwa niejednogłośną decyzją, a raz został pewnie wypunktowany i zdominowany przez Marka Munoza.

Po opuszczeniu UFC, Barnatt stoczył 3 pojedynki i wszystkie wygrał, kończąc swoich rywali przed czasem. Dwukrotnie walczył dla organizacji Venator FC, której został mistrzem i któremu mieliśmy okazję towarzyszyć przy obu zwycięstwach.

Natomiast Mamed Khalidov jest niepokonany już od 13 walk. Ostatni raz został pokonany w 2010 roku, na gali Sengoku, gdzie przegrał wówczas rewanż w walce o pas z Jorge Santiago decyzją – przez wielu uważaną za kontrowersyjną.

Ostatniej walce Mameda Khalidova z Azizem Karaoglu również towarzyszyło mnóstwo kontrowersji. Polak co prawda pokonał na punkty Niemca, jednak dyspozycja Khalidova pozostawiała wiele do życzenia. Po tym pojedynku Khalidov zapowiedział, że zrobi sobie roczną przerwę. Jak się okazuje potrwa ona nieco krócej.

Gala ACB 49 w Manchesterze, na której dojdzie do tej arcyciekawej walki, odbędzie się 11 marca.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o