Niepokonany Adam Borics zawodnikiem na kontrakcie z Euro FC

02 Listopad 2016
0
Niepokonany Adam Borics zawodnikiem na kontrakcie z Euro FC

adam-borics-eurofc2

Jak zapowiada „match maker” federacji Euro FC – Tim Leidecker, druga gala szykowana na luty 2017 w Pradze, szykuje się na co najmniej równego sportowego killera co poprzednio. Do stajni zawodników młodej organizacji, dołączył własnie niepokonany Adam Borics (11-0).

Wg oficjalnego komunikatu prasowego, reprezentant Węgier ma jedenaście zwycięstw i zero porażek, a jego aktualne konto walk jest w trakcie procesu uaktualniania o brakujące dwie walki. Dotychczasowe wygrane odnosił głównie przez poddania, ale ma na koncie również nokaut. Co warte odnotowania, Borics jest na zawodowej scenie zaledwie od dwóch lat.

Ten zaledwie 23-letni fighter odrzucił inne propozycje, aby 11 lutego wystąpić na A2 Arena w czeskiej Pradze. Nazwisko jego rywala poznamy niebawem. Oto, co Adam powiedział o nowej szansie jaką otrzymał od włodarzy:

To wielki zaszczyt dla mnie podpisać kontrakt z Euro FC, które zwróciło moją uwagę gdy zorganizowali niedawno swój pierwszy event. To jest idealny moment, aby do nich dołączyć. Ten sport jest ciężki zarówno a klatce jak i poza nią. Ciężko jest zacząć owocną karierę w MMA, musisz nieustannie być coraz lepszy i musisz pozostać wytrwały do momentu w którym osiągniesz cel. Kontrakt z Euro FC to dowód, że wykonuję swoją misję we właściwy sposób i cieszę się, że zyskałem ich zaufanie. Przygotuj się wago piórkowa, nadchodzę!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x