Ronda Rousey: Walka z Amandą Nunes będzie jedną z moich ostatnich

01 Listopad 2016
0
Ronda Rousey: Walka z Amandą Nunes będzie jedną z moich ostatnich

ronda-rousey-good-bye

W dniu walki na UFC 207, dla Rondy Rousey (12-1) minie dokładnie trzynaście i pół miesięca bez konfrontacji w oktagonie, od czasu głośnej porażki z Holly Holm. Gdy federacja i cały fighterski świat zacierają ręce, była mistrzyni studzi emocje mówiąc, że końcówka kariery MMA jest tuż za rogiem.

„Rowdy” ma zaledwie 29 lat, a więc z powodzeniem mogłaby startować przez dobre kilka kolejnych, jednak zawodniczka ma inne plany:

To już niedługo, powoli się zwijam. To zdecydowanie jeden z moich ostatnich pojedynków, więc lepiej oglądajcie. Show nie będzie trwało wiecznie.

Już 30 grudnia Ronda spróbuje odzyskać pas wagi koguciej w ramach walki wieczoru UFC 207, gdzie zmierzy się z obecną posiadaczką tytułu, Amandą Nunes. Właściwy moment wywiadu dotyczący powyższego cytatu, złapiecie od 1:32 minuty nagrania.


UPDATE: Na informację o zbliżającym się potencjalnym zakończeniu kariery przez Rousey, natychmiast zareagowała jej odwieczna rywalka Cris Justino, która z entuzjazmem zaproponowała przejęcie roli ambasador kobiecego MMA. Oczywiście pod warunkiem utworzenia dywizji piórkowej.

Jako ciekawostkę podpowiemy, że na potencjalną walkę obu Pań nie macie co liczyć nawet w najśmielszych marzeniach, ponieważ Ronda zastrzegła sobie, że dziennikarze nie mogą zadać jej pytania o potencjalne starcie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o