TFL 10: Trzy zmiany na karcie plus dwie nowe walki

08 Listopad 2016
0
TFL 10: Trzy zmiany na karcie plus dwie nowe walki

tfl10-skwarek-szecowka

Sobotnia gala Thunderstrike Fight League przeszła szybką zmianę w trzech pojedynkach, gdzie tradycyjnie swoją rolę odegrały wszechobecne kontuzje. Do karty walk dodano również dwa nowe pojedynki.

Tym samym w sobotę w Lublinie nie pojawi się Łukasz Siwiec, który miał zmierzyć się z Mariuszem Skwarkiem, a zastąpi go Łukasz Szecówka z klubu KSW Ofensywa. Kategoria wagowa pozostaje niezmieniona jako catchweight 73 kg.
szczepanski-kotwica-tfl10

Kolejnym pechowcem okazał się Dawid Gabara w którego miejsce wskoczył Sławomir Szczepański, a który kilkanaście dni temu zdobył zwycięstwo na gali w Mińsku Mazowieckim i jest w formie. To dobra wiadomość dla Sebastiana Kotwicy, który czekał na rozwój wydarzeń. Walkę podniesiono z limitu 66 do 68 kilogramów.
tfl10-jerzuchowski-wrobel

Do rozpiski dołączyli również Jarosław Wróbel (1-2) z Górnika Łęcznej vs. Jakub Jerzuchowski (1-2) z krakowskiej Szkoły Walki Drwala. Obaj wracają po przegranych, a więc przyjadą do Lublina zmotywowani. Pojedynek zakontraktowano w limicie wagi piórkowej na 66 kg.
niewiadomski-kowal-tfl10

Niedawno ogłoszono również starcie Jakuba Niewiadomskiego (1-3) z Górnika Łęcznej z Bartoszem Kowalem ze Szkoły Walki Drwala, który 12 listopada dopiero zadebiutuje w zawodowym ringu.
wrzaszcz-makowski-tfl10

Na koniec niedawno ogłoszony Tomasz Makowski z Arrachion MMA Iława, który zastąpi niedysponowanego Sebastiana Kujawiaka. jego rywalem będzie oczywiście wcześniej zapowiedziany Marek Wrzaszcz. Starcie w limicie catchweight na 73 kilogramy.

Bilety dostępne w Lublinie, Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie 4 oraz w klubie K1 Center przy ul. Kleeberga 12 A.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o