Trener: "Jędrzejczyk powinna przełamać Karolinę Kowalkiewicz w drugiej lub trzeciej rundzie."

08 Listopad 2016
0
Trener: "Jędrzejczyk powinna przełamać Karolinę Kowalkiewicz w drugiej lub trzeciej rundzie."

jedrzejczyk-brown-nyc

Z historyczną UFC 205 za rogiem, wzmożona promocja tylko podgrzewa już mocne oczekiwania względem gali w Nowym Jorku. We wczorajszym The MMA Hour, nowy trener Joanny JędrzejczykMike Brown z ATT, wyjawił kilka ciekawostek odnośnie obrony pasa przed Karoliną Kowalkiewicz. Choć nie szczędził uznania dla byłej mistrzyni polskiej federacji, Brown nie miał wątpliwości odnośnie różnicy poziomu umiejętności obu fighterek.

Myślę, że Karolinie udało się przecisnąć o włos w ostatnich kilku pojedynkach, gdzie miała chyba trzy niejednogłośne i bardzo bliskie decyzje. Rose wydawała mi się lepsza w tej walce, ale po drodze wypompowała się z energii. Karolina ma bardzo dobrą kondycję i jest twarda. Uważam jednak, że Joanna technicznie przeważa nad nią jako zawodniczka i to będzie główna różnica. Joanna powinna być więc faworytką z właściwych powodów.

W kwestii przebiegu walki i metody w jaki zakończy się starcie, jego zdaniem sędziowie nie będą tego wieczoru potrzebni:

Jestem pewny, że zwycięży ale nie jestem pewny w jaki sposób, ani w jakiej rundzie. Jeżeli trafi ciosami i wywrze taką presję jak zwykle, to nie będzie tam decyzji sędziów. Być może w drugiej lub trzeciej rundzie powinna przełamać Karolinę ogromem ataku.

Zapytany o emocje wokół pochodzenia obu zawodniczek i dodatkową motywację z tym związaną, Mike Brown odpowiedział:

Prawdopodobnie może być w tym prawda, że pojedynek Polska vs Polska może być dla Joanny bardziej osobisty. Ona nie mówi o tym, ale zakładam, że częściowo może to być dla niej motywacją. Kiedy ja walczyłem z kimś, kto mieszkał nieco bliżej, zawsze miałem to dodatkowe coś, co wyzwalało we mnie jeszcze więcej podczas walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o