UFC Fight Night 99: Gegard Mousasi zdeklasował Uriah Halla

20 Listopad 2016
0

Gegard Mousasi (41-6-2) nie dał żadnych szans Uriah Hallowi (12-8) podczas gali UFC Fight Night 99 w Belfaście. Dreamcatcher odprawił Jamajczyka ciosami w parterze pod koniec pierwszej rundy i tym samym zrewanżował się za porażkę sprzed roku.

Mousasi rozpoczął bardzo cierpliwie. Zajął środek Octagonu, a Hall krążył wokół niego, próbując wszelkiego rodzaju obrotówek. W połowie rundy Gegard poczęstował rywala soczystym jabem, który wyraźnie odczuł Jamajczyk.

Na minutę przed końcem pierwszej rundy Mousasi poszedł po obalenie, co okazało się początkiem końca Halla. Gegard unieruchomił oponenta przy siatce i zasypał go gradem ciosów. Po chwili sędzia przerwał pojedynek.

Dla Mousasiego jest to czwarte zwycięstwo z rzędu, natomiast dla Halla trzecia kolejna porażka.