ACB 52: Walka Michała Andryszaka w Los Angeles odwołana. Polak zawalczy z Denisem Smoldarevem na gali w Wiedniu

23 Grudzień 2016
0
ACB 52: Walka Michała Andryszaka w Los Angeles odwołana. Polak zawalczy z Denisem Smoldarevem na gali w Wiedniu

andryszak-acb41-waga

Kilka dni temu ACB ogłosiło, że Michał „Longer” Andryszak (17-6) wystąpi na gali ACB w Los Angeles. W związku z problemami wizowymi Polaka nie dojdzie do walki z Mikem Kyle. W zamian, zawodnik Ankos MMA zawalczy z Denisem Smoldarevem na gali ACB 52 w Wiedniu. Zwycięzca tej walki otrzyma status pretendenta do pasa wagi ciężkiej.

Po porażce z Salimgereyem Rasulovem, Micha zdążył wrócić już na właściwe tory. Niespełna miesiąc po finałowym starciu, wystąpił na gali w Swarzędzu, gdzie w 17 sekund znokautował Andrzeja Kulika. Na gali ACB 26 na warszawskim Torwarze już w pierwszej rundzie zastopował Bjoerna Schmiedeberga, a w lipcu skrzyżował rękawice z mającym na koncie epizod w UFC – Timem Hague, którego odprawił do krainy snu w nieco pół minuty.

Denis Smoldarev przez większą część zawodowej kariery był związany z największym konkurentem ACB na rynku wschodnim, M-1. W organizacji Vadima Filkensteina zawalczył o mistrzowski pas, ale nie sprostał Marcinowi Tyburze, który poddał Estończyka duszeniem zza pleców w pierwszej odsłonie. W ostatnim występie pokonał Kenny’ego Garnera.

Do pojedynku dojdzie już 21 stycznia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o