ACB: Będzie rewanż Cooper vs. Saidov

18 Grudzień 2016
ACB: Będzie rewanż Cooper vs. Saidov

saidov-cooper-face2face-acb50

Podczas, gdy już niebawem na portalu pojawi się wywiad ze świeżo upieczonym mistrzem ACB w kategorii półśredniej, wiemy już, że decyzja o przerwaniu walki przez sędziego wzbudziła na tyle emocji, że ostatecznie dojdzie do rewanżu Aslambeka Saidova z Brettem Cooperem.

Obrona Coopera niemal przez dwie rundy była konsekwentnie przełamywana przez Saidova, który momentami słaniał się na nogach. Gdy czeczeński fighter wychodził do trzeciej rundy, powoli okazywał już pierwsze symptomy zmęczenia atakami. Moment ten idealnie wykorzystał jego rywal, który po celnym prawym sierpowym, kontynuował akcję agresywnymi seriami, gdzie co najmniej kilka kolejnych ciosów dosięgło celu, a dwa kolejne sierpowe, ugięły nogi w kolanach Aslambeka.

Nie czekając na nokaut, sędzia Leon Roberts postanowił wkroczyć i przerwać pojedynek, co wzbudziło niezadowolenie lokalnej publiczności do tego stopnia, że podjęto decyzję o rewanżu. Informację potwierdził naszej redakcji Baysangur Edelbiev. Stawką oczywiście będzie raz jeszcze pas 77 kg, który dopiero co znalazł nowego właściciela.

Komentarze