Alexey Kunchenko vs. Shavkat Rakhmonov w walce wieczoru na M-1 Challenge 75 w Moskwie

27 Grudzień 2016
Alexey Kunchenko vs. Shavkat Rakhmonov w walce wieczoru na M-1 Challenge 75 w Moskwie

kunchenk-rakhmonov

W obliczu zbliżającego się UFC, Rosjanie mają mocne plany na przyszły rok, bo po lutowej gali w Sankt Petersburgu z numerem 74, M-1 Challenge 75 w Moskwie zapowiada się równie wyśmienicie. Dzisiaj ogłoszono, że w walce wieczoru zmierzy się dwóch niepokonanych fighterów: mistrz Alexey Kunchenko kontra pretendent Shavkat Rakhmonov.

Kunchenko (15-0) to sprawdzony w boju mistrz, który zadebiutował w M-1 ponad dwa i pół roku temu, zdobywając i broniąc pas w 2016 przeciwko temu samemu rywalowi, Muradowi Abdulaevowi. Kwietniowa walka będzie jego druga obroną i trzecią walką ogółem od jego przejęcia.

Po drugiej stronie tego dnia stanie także niepokonany Shavkat Rakhmonov (7-0), który dwukrotnie wygrywał z Polakami: Bartoszem Chyrkiem przez TKO w 1 rundzie oraz Michałem Wienckiem, też przez TKO w rundzie otwierającej starcie. Kazach do tej pory kończył wszystkich rywali przed czasem, co dodaje smaczku marcowemu zestawieniu, bo jego przyszły oponent również kończy większość walk przed regulaminowym czasem.

Komentarze