Były mistrz KSW Michał M., zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji

14 Grudzień 2016
Były mistrz KSW Michał M., zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji

michalm-zatrzymany-przez-cbs-ksw-mma

W szczecińskich mediach od samego rana grzmi. Były mistrz kategorii średniej KSW, zatrzymany przez CBŚ. To popularny Michał M., którego nazwiska na tym etapie śledztwa nie możemy w pełni ujawnić, choć nawet średnio wprawiony fan od razu rozszyfruje personalia wspomnianego zawodnika.

Jak ustalił lokalny szczecin.naszemiasto.pl, w sumie zatrzymano 20 osób z trzech różnych województw a całość prowadzi obecnie Prokuratura Okręgowa w Poznaniu. Cały czas trwają kolejne przesłuchania zatrzymanych, w tym jednego obywatela Czeczenii. Policja dysponuje nagraniami z zatrzymania części podejrzanych, w tym Michała M., więc niebawem po sieci będzie krążyło video.

Niebawem poinformujemy Was o rozwoju sprawy.

Komentarze

 • wilo

  Czyżby za characze ? Nie może być.

  • emil

   Twoj stary zbiera characze

   • ToSemJeJo

    Wygrałeś konkurs najsłabszej wbity roku. Jest połowa grudnia, więc złoto masz niemal pewne.

 • vamos

  lekka żenada

 • Rashguard

  Dziwię się, że dopiero teraz siedzi. W półświatku bujał się przecież przynajmniej od 2008. O tym co się w Międzyzdrojach działo książki można by pisać.

 • Krzsztof Lentkowski

  Ciekawe co nabroił..

 • Viser

  Nie wiem kurwa ich chyba pogięło. Siedział normalnie w mieszkaniu z całą rodziną, małymi dzieciakami, a oni mu wpieprzają jakieś granaty do środka, ten kraj to jest jednak spierdolony tak, że hej, nie ma się co dziwić, że coraz więcej ludzi stąd spieprza. Tak zdaje sobie sprawę, że musi to być coś grubszego… Ale jakoś w to nie wierzę. Ja również staje murem za Michałem, mam nadzieję, że jak tylko okaże się niewinny to zrobi na tych skurwieli taka medialną nagonkę, że będą skompromitowani. Innego scenariusza jak niewinność nie przewiduję, Michał nie jest tak zjebany jak Aslambek żeby odpieprzać takie rzeczy.

  • Wilo

   Nie broń tego przestepcy . Niech bandyci Wypie**laja z kraju. Czemu nie zatrzymali jego kolegi Rafała M. ?

  • MMC

   Po pierwsze jak robili aresztowania o tej samej porze kilku różnych osób to co mieli czekać aż dzieci pojdą do szkoły itp? Nie, bo musieli zawinąć wszystkich o tej samej godzinie, żeby nie gadali… a kolejna sprawa „Michał nie jest tak zjebany jak Aslambek żeby odpieprzać takie rzeczy.” chodziłeś z Michałem za rękę, żeby mówić takie rzeczy? Nagle w ciągu ostatnich 3-4 lat poprzesiadali się z leciwych Audi A2, na luksusowe limuzyny pokroju Merca S klasy, BMW serii 7, myslisz, że to tylko z walk? (podobny przypadek szybkiego wzbogacenia się miał Cenzing Dana) Sytuacja z tego roku gdzie został rzekomo dźgnięty nożem to co znowu niewinnie dostał idąc sobie spokojnie? Akurat nie od dziś wiadomo, że spora część zawodników MMA kręci się w półświatku gangsterskim, a o Szczecinie było już słychać wcześniej.

  • Primo

   Ci ktorzy to zlecili , wiedzieli dobrze , ze to bedzie bardzo medialne , wiec jak juz wjezdzac to z hukiem , na pokaz . Sprawa ma charakter rozwojowy , wiec poki co nie ma co gdybac 😛 . Poczekamy , zobaczymy. Ja na ten przyklad nie staje za nim murem i tak samo nie bede go osadzal , bo po prostu wiem tylko tyle ile podaly dotychczas media , czyli nic konkretnego .