Derrick Lewis spotka się z Travisem Browne na UFC 208

autor:
15 Grudzień 2016
Derrick Lewis spotka się z Travisem Browne na UFC 208

Foto: foxsports.com

Foto: foxsports.com


Po ostatniej wygranej w najsłabszym dotychczas dla siebie i fanów stylu, Derrick Lewis życzył sobie po cichu, aby zestawiono go z Travisem Browne. Choć samemu zaprzeczył chwilę po wyrażeniu myśli na głos, ktoś w UFC uważnie słuchał i zestawił „Czarną Bestię” z Travisem na UFC 208 w Brooklynie.

Sobotnie zwycięstwo w pierwszej walce wieczoru w karierze Lewisa wystarczyło, żeby teraz to jego kolejny rywal napierał na wspólny pojedynek, bo Derrick zajął jego pozycję w rankingu wagi ciężkiej, wskakując na miejsce z numerem 10. Travis ma dodatkowo o co walczyć, bo wraca po dwóch przegranych z rzędu i jego akcje są na kursie spadkowym.

Na lutowym UFC 208 w walce wieczoru zmierzą się ogłoszone niedawno Holm vs. de Randamie, a stawką będzie pas nowo utworzonej dywizji piórkowej kobiet. Ponadto, na karcie zobaczymy pojedynki Glover Teixeira vs. Jared Cannonier, Ian McCall vs. Neil Seery, Ryan LaFlare vs. Roan Carneiro, Randy Brown vs. George Sullivan a przed chwilą dodano również Jim Miller vs. Dustin Poirier.

Komentarze