FEN 16: Paweł Hadaś przymierzany do walki z Marcinem Naruszczką. Kamil Łebkowski oficjalnie na karcie walk

08 Grudzień 2016
0
FEN 16: Paweł Hadaś przymierzany do walki z Marcinem Naruszczką. Kamil Łebkowski oficjalnie na karcie walk

naruszczka-hadas-fen16

Fight Exclusive Night wraca do stolicy i póki co, najwyraźniej ze znacznie ciekawszą kartą niż to co zaprezentowano widzom podczas debiutu w Warszawie. Tym razem do boju wkroczy po raz drugi Kamil Łebkowski, a do tanga dorzucono Marcina Naruszczkę, który prawdopodobnie zmierzy się z Pawłem Hadasiem.

Łebkowski (15-4) cały czas kontynuuje niczym nieprzerwaną passę 10 zwycięstw w MMA i chyba już w żaden logiczny sposób nie da się wytłumaczyć, dlaczego nie zasilił jeszcze szeregów UFC. Chyba, że wziąć pod uwagę znaczący szczegół, iż zawodnik z Dzikiego Wschodu nie współpracuje na stałe z żadnym z liczących się managerów, a ostatnie posunięcia światowego giganta pokazują, że warto. Oficjalny rywal na 11 marca, nie jest jeszcze znany.

W drugim wspomnianym pojedynku MMA, Naruszczka (17-5-1) postawi na szali pięć zwycięstw z rzędu i wg wszelkich znaków na niebie, jego rywalem będzie Paweł Hadaś, który ma za sobą aż siedem zwycięstw z rzędu, z czego dwa w FEN. Oficjalnie, musimy jednak poczekać jeszcze na potwierdzenie fightera z Chorzowa, ale to tylko kwestia czasu.

Co warte podkreślenia, Marcin Naruszczka w międzyczasie otrzymał propozycję walki na GMC, gdzie miałby zmierzyć się z Jonasem Billsteinem (17-5), a którą wg trenera Mirosława Oknińskiego, odrzucił ze względów finansowych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o