Jose Aldo: "UFC wkrótce ogłosi moją walkę o tymczasowy pas wagi lekkiej."

autor:
21 Grudzień 2016
0
Jose Aldo: "UFC wkrótce ogłosi moją walkę o tymczasowy pas wagi lekkiej."

jose-aldo-run-lightweight-title

Wg obszernego wywiadu video z Joanną Jędrzejczyk, który opublikujemy dzisiaj na łamach portalu, od czasów nowych właścicieli, organizacja UFC nie będzie posiłkowała się własnym rankingiem przy zestawianiu walk, lecz stworzy takie pojedynki, które będą bardziej popularne wśród kibiców. I tak, w najnowszym wywiadzie dla mmafighting.com, Jose Aldo zapowiedział, że wkrótce federacja ogłosi jego pojedynek w walce o tymczasowy pas wagi lekkiej. To oznacza, że unifikacja pasów z Maxem Holloway’em póki co się nie odbędzie.

Nasza kolejna walka była już ustalona. Powiedzieliśmy UFC, że chcemy walczyć w Brooklynie. Dla nas, wszystko było zaklepane. UFC powiedziało „OK” i poprosili nas, żebyśmy nie mówili o tym przed UFC 206. Powiedziano mi, że zwycięzca Holloway lub Pettis, będzie moim przeciwnikiem i w moim rozumieniu, im również przekazano taką informację.

Tym większa niespodzianka przyszła jednak pod koniec wywiadu:

Walka w Brooklynie się nie odbędzie. Spodziewam się, że będę walczył w okolicach marca, 3 lub 4, nie pamiętam dokładnie. Wierzę, że wkrótce ogłoszą pojedynek o tymczasowy pas wagi lekkiej z moim udziałem. Próbują znaleźć dla mnie rywala i niespodzianka, przynajmniej jeden już odrzucił propozycję. Czekam więc kogo mi znajdą. Nie powiem kto zrezygnował, bo to niespodzianka. To ktoś o kim nigdy nie pomyślelibyśmy, że odrzuci wyzwanie a wszystko dlatego, że jego ojciec uważał, że to nie jest dla niego dobre. Jestem zmęczony ludźmi, którzy odrzucają walki. Chcę teraz narzucić trochę presji, żeby przyjęli propozycję.

Wg Aldo, Dana i UFC chciało doprowadzić do obiecanego od samego początku rewanżu z Conorem McGregorem, ale Irlandczyk rzekomo odrzucił propozycję za każdym jednym razem. Choć Brazylijczyk od rewanżu woli po prostu status mistrzowski, będzie próbował doprowadzić do walki nr dwa z „Notoriousem”, w swojej lub wyższej kategorii. Przekonuje, że pogodzi się jednak z faktem, jeżeli nie uda mu się doprowadzić zadania do końca.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o