Karol Bedorf potraktuje porażkę jako formę motywacji do powrotu na królewski tron

09 Grudzień 2016
2
Karol Bedorf potraktuje porażkę jako formę motywacji do powrotu na królewski tron

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Często docierały do nas głosy tych, którzy dzielili z Karolem Bedorfem matę, że były mistrz zaangażowany w mnóstwo przeróżnych projektów, nie daje z siebie 100% na treningu. Ten jednak od 2013 udowadniał pięściami, że pas ma słusznego właściciela. Po jego utracie na ostatnim KSW 37, gdzie został znokautowany przez nowego króla dywizji ciężkiej, szczeciński fighter potwierdził stare porzekadło, że „nic tak nie uczy jak przegrana”.

Z fan page’a Karola Bedorfa:

Minęło kilka dni od mojej walki. Walki, której wynik jest trudny do zaakceptowania przez moich fanów, ale przede wszystkim przeze mnie samego. Po walce usłyszałem od wielu osób dużo gorzkich słów, ale jednocześnie niemal z każdego takiego głosu płynęło tez wsparcie i oczekiwanie na to, że chcą zobaczyć Karola w takiej formie w jakiej widzieli go przez ostanie 5 lat, jako najdłużej niepokonanego w historii KSW właściciela mistrzowskiego pasa. Dziękuję Wam za te słowa. Chce, żebyście wiedzieli, ze czuje się zmotywowany jak nigdy wcześniej do tego żeby skoncentrować się teraz głównie na treningach i nadal wygrywać dla Was w oktagonie. Dziękuję, że ze mną jesteście. Nie zawiodę Was.

Choć już chwilę po przegranej, Bedorf samemu zapowiedział rewanż z Fernando Rodriguesem Jr. który oficjalnie propozycję przyjął, to ostatecznie decydują włodarze KSW, a Maciej Kawulski szybko skwitował, że „na rewanż Karol będzie musiał trochę poczekać.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fus
Gość
Fus

Oczywiście,że powinien poczekać(wywalczyć,udowodnić)

K. Witek
Użytkownik

Czyżby szykowało się starcie Bedorf vs Włodarek ?
A to małe przypomnienie:
https://m.youtube.com/watch?v=r6nDKIxwPbI