Khabib Nurmagomedov i menedżer Maxa Holloway'a odpowiadają Jose Aldo

22 Grudzień 2016
0
Khabib Nurmagomedov i menedżer Maxa Holloway'a odpowiadają Jose Aldo

nurmagomedov-hoodie

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Po obszernym wywiadzie Jose Aldo w którym Brazylijczyk wskazał na „tajemniczego” zawodnika kategorii lekkiej, który odrzucił propozycję walki bez zdradzania jego personaliów, odezwał się Khabib Nurmagomedov. Dagestańczyk rzeczowo wyjaśnił swoje powody, jednocześnie ostrzegając mistrza piórkowej przed podążaniem obraną drogą.

Aldo mówi, że odrzuciłem walkę z nim. Powiedzcie mu, że nie znęcam się nad mniejszymi. Chcę prawdziwej bitwy i tylko Tony może mi ją dać. Na tym etapie kariery, nawet gdybym poprosił o walkę z Danielem Cormierem, fani będą powtarzali, że muszę zmierzyć się z Tonym i zgadzam się z nimi. Spędziłem cały mój czas w UFC na proszeniu o mocniejszych rywali. Teraz trzeba zdecydować czy silniejszy jestem ja, czy może Tony? Bez wyjątku, fani i eksperci chcą zobaczyć ten pojedynek i zamierzam im go dać. A Tobie Aldo, radzę nie tracić szacunek swoich fanów, łącznie ze mną. Nie daj się wciągnąć w gierki UFC i bądź sobą.

Jak informuje Ariel Helwani, w międzyczasie pojawiła się opcja zestawienia Khabiba z Natem Diazem, którzy mieliby walczyć o tymczasowy pas wagi lekkiej, o którym informował również Jose. Swoje 3 grosze w sprawie dorzucił na FB management Maxa Holloway’a, o którym Aldo mówił, że również odmówił walki:

#MMAnews
FACT 1: This is the reason @blessedmma is not able to turn around and fight Aldo on Feb 11th.
FACT 2: X-rays…

Opublikowany przez SUCKERPUNCH ENTERTAINMENT na 21 grudzień 2016

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o