KSW 37: Znokautowany Karol Bedorf zapowiada rewanż z Rodriguesem Jr. (+video)

04 Grudzień 2016
KSW 37: Znokautowany Karol Bedorf zapowiada rewanż z Rodriguesem Jr. (+video)

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Były mistrz Karol Bedorf zapowiedział jak najszybszy rewanż z Brazylijczykiem, który odebrał mu mistrzowski pas na KSW 37. Szczeciński fighter jednocześnie wspomniał o odnawiającej się kontuzji pleców i przewlekłej chorobie jelitowej, które musi „wyprostować” do czasu kolejnego pojedynku.

Komentarze

 • Robi

  Kita też chce rewanżu. Ja wolałbym zeby Kita przetestował tego Rodriguesa. A pożniej ewentualnie Bedorf z mistrzem zawalczy.

 • Antoni Bazyl

  Oj tam przewlekła choroba jelitowa, ja mam reumatyzm, atopowe zapalenie skóry, problemy z zastawkami, krzywą przegrodę nosową (oddycham głównie prawą dziurką i chrapię w nocy), kamice nerkową i całe stopy w kurzajkach. Miałem problemy z jelitami, (za miękki stolec i zbyt częste wydalanie go) i tu po prostu trzeba zacząć jeść gorzką czekoladę, też uprawiam mma i mimo powyższych dolegliwości, daję radę, jelita to najmniejszy problem, przed treningiem trzeba po prostu iść do toalety a nawet pomaga w zbijaniu wagi, więc Karol, nie narzekaj, życzę szybkiego powrotu i udanego rewanżu, na żołądek nie zwracaj uwagi, wszystko przejdzie, ważniejsza wątroba, serce, trzustka, nerki, łąkotki i więzadła, czekam na powrót z niecierpliwością, wiem, że dasz radę, pozdrawiam!

 • Boruta

  Chory… tłusty i tyle.

 • Boruta

  Chory… tłusty i tyle.

 • Artur Wiśniewski

  Kita bardziej zasłużył na walkę o pas

 • Artur Wiśniewski

  Kita bardziej zasłużył na walkę o pas

 • Robi

  Na miejscu włodarzy KSW szybko bym renegocjował kontrakt z Rodriguesem, bo jest młody perspektywiczny wojownik. A niedługo moze się okazać ze jakies ACB albo UFC sie po niego zgłosi. A zal byłoby go stracić.

 • FALOŁAOPY

  Bedorf w tej walce miał 117,5kg najwięcej w całej swojej karierze.

  Kita upoluje Rodrigeza, kolaboracja z Mauriczem na duży + bo sadło mu elegancko spadło będzie szybkość i wytrzymałość.