KSW staje murem za Michałem M., do czasu prawomocnego wyroku sądowego

14 Grudzień 2016
KSW staje murem za Michałem M., do czasu prawomocnego wyroku sądowego

lewandowski_kawulski_ksw27_konferencja

Wyjątkowo szybko zareagowali włodarze KSW, którzy opublikowali przed chwilą oficjalne stanowisko w sprawie zatrzymania byłego mistrza Michała M. przez Centralne Biuro Śledcze. Polska federacja wspiera swojego zawodnika, wskazując jednocześnie, że w jej szeregach nie ma miejsca dla przestępców.

W związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi w sprawie zatrzymania Michała Materli przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego, oświadczamy, że KSW zajmie stanowisko w tej sprawie w momencie podania przez organy państwowe do wiadomości publicznej informacji nt. powodów zatrzymania oraz ewentualnego prawomocnego wyroku sądu.

Cenimy i szanujemy Michała Materlę jako sportowca.

Mamy też świadomość, że dla wielu wojowników sport stał się nową, lepszą drogą, dzięki której wyszli z trudnych życiowych sytuacji – dlatego z zasady nie skreślamy nikogo, kto naprawił swoje błędy i uregulował sytuację prawną, za przeszłość.

Jednocześnie, w KSW nie ma i nie będzie miejsca na naruszanie prawa. I w tym zakresie KSW nie będzie stosowało taryfy ulgowej wobec kogokolwiek.

Czy w tym przypadku prawo zostało złamane, zdecyduje sąd i jego prawomocny wyrok.

Komentarze

 • Viser

  Również jestem murem za Michałem. Jak tylko się to wszystko wyjaśni i okaże się niewinny to mam nadzieję, że medialnie zrobi taką jazdę na nich, że się kurwy pochowają w domach i sami sobie będą te granaty rzucać.

  • Boruta

   Mój kumpel 8 lat temu sprowadził coś z chin co się okazało nielegalne. Zostało zatrzymane,zapłacił grzywnę i myślał że po temacie, a teraz (ma dwójkę małych dzieci) chcą go do ciupy wsadzić albo ma zapłacić 1000000 zł (100 zł od szt.) za utylizacje….

  • Eksporter Zła

   Oj Viser, obyś miał rację, ale coś czuję, że Kowalski chętnie czyta o znanym zawodniku mieszanych sztuk walki występującym na polsacie idącym do ciupy, ale już ma dokumentnie w dupie fakt, że policyjne niesłusznie wjechały do „jakiegoś tam bandyty co mordę obija na ringach”.

   • Viser

    Sram na tych kowalskich i januszy, mówiłem o tym już niejednokrotnie, jako prawdziwy fan wspieram, ufam i wierzę, że jest niewinny.

 • Filut

  Materla ciężko i uczciwie trenował do walk, a w przerwach między walkami dorabiał na kasie w biedronce i co niedziela z rodziną chodził do Kościoła, zawinęli go przez pomyłkę.

  Wielokrotnie byłem świadkiem jak chłopaczkom imponowały znajomości z gangsterką i przebywanie w ich otoczeniu, ale jak ich zawijała policja to ryczeli jak barany, przecież oni nic złego nie robili, tylko wódkę pili z Kulawym.

 • CBŚ

  panowie Lewandowski i Kawulski czy bedzie relacja PPV ze sprawy Michała i ogłoszenia prawomocnego wyroku ??? i 40 pln ów ma sie rozumiec dalej zostaje ???