KSW wchodzi na Stadion Narodowy z datą 27 maja. Pudzianowski i Khalidov na karcie walk

17 Grudzień 2016
KSW wchodzi na Stadion Narodowy z datą 27 maja. Pudzianowski i Khalidov na karcie walk

ksw-pge-narodowy

Gdy co rusz sceptycznie nastawieni fani zdają się jak jeden mąż potwierdzać, że federacja KSW nie przeskoczy pewnego poziomu, jej włodarze udowadniają inaczej. Już 27 maja polska organizacja zadebiutuje na stadionie narodowym PGE w Warszawie. Wg grafiki zaprezentowanej przez ebilet.pl, na karcie walk znajdą się Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.

Informacja została potwierdzona przez wp.pl, a początki informacji sięgają wielu miesięcy wstecz. Sprzedaż wejściówek na to wydarzenie, rozpocznie się już w najbliższy wtorek. PGE Narodowy to największy obiekt sportowy tego typu w Polsce, który mieści ponad 60 tysięczną publiczność.

Stadion to wymagający obiekt, a firma zarządzająca kieruje się prozachodnim podejściem do produkcji wydarzenia sportowego, opiera się na współpracy na wielu polach. To się udało i już teraz mogę powiedzieć, że 27 maja 2017 roku na Stadionie Narodowym będzie miała miejsce największa produkcja widowiska sportowego w tej części świata.

… powiedział Maciej Kawulski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Majowa karta walk do tej pory była jedną z najciekawszych w ciągu roku, a wśród walczących tam regularnie był Michał Materla. W obliczu najnowszych wydarzeń, ciężko wywnioskować jak potoczą się dalsze losy letniej rozpiski, ale na pewno włodarze muszą przygotować plan B za byłego mistrza.

Komentarze

 • Viser

  Wolałem aby w 2017 KSW powtórzyło galę za granicą, a Narodowy dopiero w 2018, no ale okej… Ja nie jestem nawet sobie w stanie wyobrazić jak to będzie wyglądało. Oczywiście jadę, jeśli wcześniej będzie jeszcze jedna gala to Narodowy będzie moją 10-tą galą KSW… Symbolicznie, w sumie fajnie. Ciekawe jaka rozpiska, dosłownie wszyscy na pokład, najlepsi i najbardziej medialni. Jeśli wyprzedają cały stadion… Łał… To będzie niezapomniana noc.

  • W. Mrozowski

   Ja jestem, byłem w Szwecji na Stadionie/UFC. Nic nie widać, ratują tylko telebimy. Wrażenie emocjonalne super, bo tłum robi swoje.

   • Viser

    Znaczy niektóre stadiony są pewnie trochę inaczej zbudowane jeśli chodzi o widoczność, jak niektóre hale w Polsce.
    Właśnie tak patrzę na to zdjęcie i się zastanawiam jaka widoczność będzie z pierwszych sektorów na trybunach… Bo jeśli miałbym siedzieć na płycie to chyba wydatek życia i pierwsze rzędy…
    https://cdn5.se.smcloud.net/t/photos/152802/stadion_narodowy.jpg