LFN 4: Samara Santos Cunha rywalką Agnieszki Niedźwiedź

13 Grudzień 2016
LFN 4: Samara Santos Cunha rywalką Agnieszki Niedźwiedź

samara-santos-niedzwiedz

Za informacją z fan page’a Agnieszki Niedźwiedź (8-0), wiemy już kto będzie jej rywalką na czwartej edycji Ladies Fight Night w Karpaczu, która odbędzie się w najbliższą sobotę. To doświadczona i niebezpieczna Samara Santos Cunha (10-1-1) z Brazylii.

Brazylijka ma długa listę zwycięstw, które w 70% kończyły się przed czasem, zdecydowana większość już w 1 rundzie. Choć na co dzień walczy w kategorii 52 kilogramy, Santos zgodziła się na „catchweight” 58,5 + zaskakujące pół kilograma tolerancji, gdzie już sam „catchweight” jest przecież odstępstwem od reguły.

Wygrana z taką zawodniczką, będzie bardzo cennym skalpem dla doświadczonej Agnieszki i z pewnością warto obserwować przebieg tego pojedynku już 17 grudnia w Karpaczu:

Ciesze się, że dostałam rywalkę z tak dobrym rekordem i cieszę się, że poprzeczka jest stawiana coraz wyżej. Mam nadzieję, że damy dobrą walkę i dobre show. Jestem dobrze przygotowana, na pewno dobrze sobie poradzę i wygram tę walkę.

Transmisja z gali będzie dostępna na oficjalnej stronie www.lfn.com.pl oraz na FB organizacji od 19:00. Komentują Piotr Strus i Artur Sowiński.

Komentarze

  • Robi

    Ta brazylijka ma lepszy rekord od Ariane Lipski. Po ewentualnej wygranej z Niedzwiedz chyba silniejsza organizacja sie po nią zgłosi.