Luke Barnatt: "Jeżeli pokonam Mameda na ACB, to KSW zorganizuje rewanż w Polsce." (+video)

22 Grudzień 2016
Luke Barnatt: "Jeżeli pokonam Mameda na ACB, to KSW zorganizuje rewanż w Polsce." (+video)

barnatt-khalidov-acb-manchester-ksw

Luke Barnatt chwilę po grudniowym KSW 37, gdzie opowiedział nam o zbliżającym się pojedynku z Mamedem Khalidovem pod banderą ACB. Z rozmowy wynika, że w przypadku wygranej Anglika, rewanż w maju na Stadionie Narodowym, wydaje się bardzo mocną opcją.

Komentarze

 • Viser

  Rewanż byłby koniecznością bo wtedy jak wygląda Mamed z naszym pasem gdy ma przegraną walkę na koncie… To na pewno byłby dobry strzał taki rewanż, ale lepiej żeby po prostu Mamed to wygrał, bez większych problemów.

 • Name

  jest takie powiedzenie: jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka, gdyby to miało sprawdzić się w walce to mamed nie ma szans bo to co zaprezentował w ostatniej walce z turkiem to totalny wstyd i obciach.

  czemu tu nikt nic nie pisze w tych komentarzach ? gdzie jesteście ludzie ?

  • W. Mrozowski

   Lepią pierogi.

 • Zawodnik32

  Gdyby „jedyny i niepowtarzalny” przegrał byłaby jakaś atrakcja przynajmniej. Ale rewanż na narodowym ? Przypuszczam, że byłoby Khalidov-Barnatt 2 i Bedorf-Kita 2 i gala rewanży by się zrobiła, a nie wiadomo czy to by się sprzedało.

  • Viser

   Bedorf – Kita 2 ? To lepszym strzałem marketingowym już jest Fernando – Bedorf 2… A taki natychmiastowy rewanż też jakoś da się wytłumaczyć…
   Jaki rywal jest dla Fernando i dla samej federacji najlepszy pod względem sportowym i marketingowym ? Nie Kita bo nie jest aż tak bardzo znany wsród januszy, na pewno nie żaden zagraniczny zawodnik… Tylko Karol, to jest najlepszy strzał jaki mogą zrobić jeśli chodzi o tę walkę.
   Dla Mameda… Oby tego nie przegrał bo będzie problem, wyczytałem, że 2/3 stycznia będzie decyzja w sprawie Michała czy zostaję zwolniony z aresztu czy nie. Myślę, że jak go wypuszczą to będzie potrzebował 2-4 tygodni na psychiczne dojście do siebie po tym gównie i potem normalny powrót i przygotowania, no chyba, że sprawa dalej będzie się za nim ciągnąć to trochę do dupy… Niemniej jednak być może nie wszystko stracone i na Narodowym przyjdzie nam obejrzeć największy rewanż w historii Polskiego MMA.

 • Kloss

  Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale uwazam, ze pochwal nigdy za duzo. Jedna rzecz ktora rzucila mi sie w oczy to Angielski W. Mrozowskiego. Jest duzo lepszy niz byl. Nigdy nie krytykowalem w przeszlosci, ani nie jestem od tego, po prostu obiektywnie zauwazylem duza poprawe… propsy…

 • boohmacher

  Patrzac na rekord Barnatta i to z jakimi zawodnikami sie mierzyl wydaje mi sie ze Mamed powinien to ogarnac.