Maciej Surma ponownie kontuzjowany. Walka na Spartan Fight 6 odwołana [UPDATE]

13 Grudzień 2016
Maciej Surma ponownie kontuzjowany. Walka na Spartan Fight 6 odwołana [UPDATE]

surma-kontuzjowany

Dwie kontuzje kontra dwie walki na Spartan Fight, nie dają dobrej średniej. Jak poinformowała właśnie śląska organizacja, Maciej Surma (1-2) już drugi raz w ciągu pół roku doznał urazu, który dyskwalifikuje go ze startu w gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Płocku.

Jeszcze na grudniowym KSW 37 widzieliśmy się z Maciejem, który wydawał się być w świetnej formie. Nie znamy dokładnie natury kontuzji, a wiemy jedynie, że prawdopodobnie chodzi o uszkodzony palec. Jego niedoszły rywal Jamie Sloane (7-3), którego federacja nie zdążyła jeszcze ogłosić, tym samym nie pojawi się w Płocku. Czeka nas więc jeden pojedynek mniej, choć wciąż licznie i bardzo sportowo.

Jednocześnie przypominamy, że tym razem transmisja telewizyjna NSport+ rozpocznie się o 21:30. Sama gala rozpocznie się o 19:00, o 20:00 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie gali Spartan Fight 6. Federacja przewiduje, że w telewizji zostanie pokazanych sześć pojedynków licząc od góry karty.

UPDATE: Jak informuje jeden z naszych czytelników, Maciej Surma w sobotę wziął udział w Pucharze Polski ADCC, który odbył się w Krakowie. Zawody w swojej kategorii zaawansowanych do 100 kg zwyciężył. W rozmowie z przedstawicielem Spartan Fight usłyszeliśmy, że Maciej miał pełne przyzwolenie na start.

Komentarze