One Championship 52: Marcin Prachnio vs. Vitaly Bigdash o pas wagi średniej

14 Grudzień 2016
One Championship 52: Marcin Prachnio vs. Vitaly Bigdash o pas wagi średniej

Foto: onefc.com

Foto: onefc.com


Marcin Prachnio (12-2) powróci do klatki ONE już 14-go stycznia 2017 roku. Przeciwnikiem byłego karateki będzie niepokonany Vitaly Bigdash (8-0). Podopieczny Martina de Jonga z powodzeniem kontynuuje serię siedmiu zwycięstw z rzędu i już niedługo, jeśli pokona Rosjanina, będzie nowym mistrzem azjatyckiej organizacji MMA.

Marcin Prachnio w tym roku stoczył trzy walki. W lutym zastopował Alexandre Machado, a w maju wypunktował Leandro Ataides. Rok zakończył w sierpniu stopując uderzeniami kolanem Jakea Butlera. Tuż po oficjalnym ogłoszeniu kolejnej szansy, skomentował:

Czekałem na ten moment długi czas. Ciężko trenowałem i odbiorę swoją zapłatę! Niech się spełni moje marzenie!!!

Vitaly Bigdash przez większą cześć kariery był związany z organizacją ProFC. Po siedmiu zwycięstwach z rzędu podpisał kontrakt z ONE. W październiku, w zaledwie 32 sekundy zastopował Igora Svirida, z miejsca zdobywając mistrzowski tytuł. Jego walki pokazują pełen wachlarz technik jakimi dysponuje Rosjanin, od nokautów po wszelkiego rodzaju poddania.

Komentarze

  • boohmacher

    Pierwszy raz slysze o rusku ale widze ze mocny z niego fighter. Walka ze Sviridem nie trwala zaledwie 32s a 5 min i 32s 🙂 Panowie dali naprawde dobra walke, dawno takiej wojny nie widzialem. Warto obejrzec. Co ciekawe film na yt ma tylko 50 wyswietlen. https://www.youtube.com/watch?v=-1rgXcdZO3M

  • Niki

    Marcin!!! jesteśmy Dumni że taki Zawodnik reprezentuje
    Polskę . Wiemy że dasz z siebie wszystko !!!!! powodzenia!!!!