Mark Hunt gotowy walczyć z Alistairem Overeemem, ale pod pewnymi warunkami

21 Grudzień 2016
0
Mark Hunt gotowy walczyć z Alistairem Overeemem, ale pod pewnymi warunkami

hunt-angry

Nie chcesz rozwścieczyć kogoś, kto waży ponad 120 kilogramów, ma niezliczoną ilość walk w K-1/MMA i otwarcie przeklina swojego pracodawcę. Dokładnie w tym miejscu kariery znajduje się Mark Hunt, który w lipcu przełamał milczenie, dając upust emocjom po wpadce dopingowej jego pogromcy, Brocka Lesnara. Trzech złapanych na „oszukiwaniu” rywali z rzędu i wielomiesięczna debata przeciwko systemowi, który nie chroni tych, którzy nie idą na skróty. Nowozelandczyk jest jednak gotowy, aby wrócić i walczyć z Alistairem Overeemem (red. zakulisowe doniesienia mówią o UFC 209 w marcu), jednak wyłącznie pod pewnym warunkiem zawartym w przyszłym kontrakcie.

Ta klauzula ochroni mnie w podobnym przypadku i zyskam na tym finansowo, jeżeli mój rywal zostanie złapany na oszustwie. Ten odstraszacz ochroni mnie i innych fighterów. Będę naciskał na ten zapis w umowie, chcę walczyć i jestem gotów. Jeżeli walka (z Overeemem) nie dojdzie do skutku, to nie z mojej winy. Jednak nie będę walczył bez takiego zapisu w kontrakcie. Już zmierzyłem się z trzema ćpunami z rzędu i nie zamierzam walczyć bez zabezpieczenia. Jedyne czego chcę to gra na zasadach fair play i równe reguły.

Jak na 42-letniego faceta, który obrywał przez większą część życia po głowie na ringach całego świata, Mark ma sporo racji i mamy to przeczucie, w kolejnej fazie wcielenia planu do walki z dopingiem, USADA może chcieć to zmienić.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o