Mateusz Gamrot zawalczy na Extra Gali Poznań Fight Night w lutym

19 Grudzień 2016
8
Mateusz Gamrot zawalczy na Extra Gali Poznań Fight Night w lutym

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Bez obaw fani Mateusza Gamrota. Obecny mistrz i niepokonany zawodnik wagi lekkiej nie rezygnuje ze startów w KSW, a jedynie rozszerza repertuar o pojedynek w formule chwytanej. Już 18 lutego wystąpi na Extra Gali Poznań Fight Night w Hali Arena.

„Gamer” ma długie tradycje i liczne tytuły w grapplingu, dlatego jego występ, mimo że nieco uboższy w zasobie technik niż mieszane sztuki walki, powinien dostarczyć niezłych emocji zgromadzonym widzom. Rywal Mateusza zostanie ogłoszony niebawem. Sprzedaż biletów rusza od 9 stycznia 2017 roku.

Choć wiadomość nie jest godna kalibru newsa powyżej, na tej samej gali powróci popularny bohater internetu Piotr „Bonus BGC” Witczak, który zapowiedział kolejny powrót do treningów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Viser
Gość
Viser

Czyli jasny sygnał, że Mateusz również na gali na Narodowym. Ciekawe czy KSW planuję w ogóle zrobić jakąś galę przed tą ogromną historyczną w maju.
—————-
Hmmm… Zastanawiam się czy się nie wybrać tylko ten bonus odstrasza…
Panie Wojtku jak wygląda taka gala ? W sensie ile czasu trwa starcie grapplingowe ? Ile czasu trwa sama gala ? W jakiej cenie mogą być bilety ? Nigdy na czymś takim nie byłem i tylko ze względu na Gamera mógłbym się wybrać.

Viser
Gość
Viser

Okej. W takim razie czekam na jakieś informacje i bilety, może sie wybiorę… : ) .

P
Gość
P

Bonus BGC ma na imię Piotr. 🙂

kamerling
Gość
kamerling

Może się nawet nazywać Janusz. I don’t give a fuck about it ! Na siłę jesteśmy nim karmieni, mimo iż nie chcemy. Nie zamierzam oglądać niczego z nim związanego.

Boruta
Gość
Boruta

Co tak nerwowo? Mów za siebie .Ja tam ani nie czuje się karmiony ani nawet zażenowany. Niech się bije kto chce i ma wystarczające jaja.
Ja tam lubię frikfajty. Jak od poziomu pękają oczy, można w tym czasie się wysrać na spokojnie.

P
Gość
P

Bonus BGC ma na imię Piotr. 🙂