Mateusz Gamrot zawalczy na Extra Gali Poznań Fight Night w lutym

19 Grudzień 2016
Mateusz Gamrot zawalczy na Extra Gali Poznań Fight Night w lutym

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Bez obaw fani Mateusza Gamrota. Obecny mistrz i niepokonany zawodnik wagi lekkiej nie rezygnuje ze startów w KSW, a jedynie rozszerza repertuar o pojedynek w formule chwytanej. Już 18 lutego wystąpi na Extra Gali Poznań Fight Night w Hali Arena.

„Gamer” ma długie tradycje i liczne tytuły w grapplingu, dlatego jego występ, mimo że nieco uboższy w zasobie technik niż mieszane sztuki walki, powinien dostarczyć niezłych emocji zgromadzonym widzom. Rywal Mateusza zostanie ogłoszony niebawem. Sprzedaż biletów rusza od 9 stycznia 2017 roku.

Choć wiadomość nie jest godna kalibru newsa powyżej, na tej samej gali powróci popularny bohater internetu Piotr „Bonus BGC” Witczak, który zapowiedział kolejny powrót do treningów.

Komentarze

 • P

  Bonus BGC ma na imię Piotr. 🙂

  • W. Mrozowski

   Piotrze, czy to Ty? 🙂

  • kamerling

   Może się nawet nazywać Janusz. I don’t give a fuck about it ! Na siłę jesteśmy nim karmieni, mimo iż nie chcemy. Nie zamierzam oglądać niczego z nim związanego.

   • Boruta

    Co tak nerwowo? Mów za siebie .Ja tam ani nie czuje się karmiony ani nawet zażenowany. Niech się bije kto chce i ma wystarczające jaja.
    Ja tam lubię frikfajty. Jak od poziomu pękają oczy, można w tym czasie się wysrać na spokojnie.

 • P

  Bonus BGC ma na imię Piotr. 🙂

 • Viser

  Czyli jasny sygnał, że Mateusz również na gali na Narodowym. Ciekawe czy KSW planuję w ogóle zrobić jakąś galę przed tą ogromną historyczną w maju.
  —————-
  Hmmm… Zastanawiam się czy się nie wybrać tylko ten bonus odstrasza…
  Panie Wojtku jak wygląda taka gala ? W sensie ile czasu trwa starcie grapplingowe ? Ile czasu trwa sama gala ? W jakiej cenie mogą być bilety ? Nigdy na czymś takim nie byłem i tylko ze względu na Gamera mógłbym się wybrać.

  • W. Mrozowski

   Przecież to Twoje rejony, więc gala Fight Nights powinna być Tobie bliska. To są gale MMA, a pojedynek Mateusza to taki Extra Fight ale w grapplingu. Szczegóły odnośnie stosowanych tam zasad i cen biletów to nie moja brożka. Organizator może powie coś więcej…

   • Viser

    Okej. W takim razie czekam na jakieś informacje i bilety, może sie wybiorę… : ) .